Comment are off

Mağaza Barkod Sistemi

Mağazaların büyüyen ve gelişen yapısıyla mağaza barkod sistemi kullanımı hızla yaygınlaşmıştır. İlk kullanım yeri gıda perakendesi olmasına rağmen mağazacılık sektörü de üretimden başlayarak satışa ve montaja ve teslimata dayanan tüm süreçlerini barkod sistemi ve el terminali ile yönetmeye başladı.

Mağaza Barkod Sistemi

Mağaza barkod sistemi ile stok kontrolü çok kolay ve doğru bir şekilde yapılabilir.

Bulut tabanlı geliştirilen Workgroup Ön Muhasebe Yazılımı mağazacılık sektöründe giyim, halı, mobilya, beyaz eşya gibi mağazaların stok ve cari takiplerini en kolay şekilde yapmaları için hazırlanmıştır.

Web Tabanlı Ön Muhasebe Programı

Servera ihtiyaç duymadan web üzerinden açılarak çalışan Workgroup Mağaza Otomasyonu teklif sürecinden başlayarak, sipariş, irsaliye, e-fatura ve e-arşiv faturaya kadar tüm iş süreçlerinde kullanıcı dostu yapısıyla öne çıkmaktadır.

Özellikle cep telefonu mağazaları için seri numarası veya imei numarası takip modülü sayesinde satılan ürünlerin garanti sürelerinin takipleri, parti lot sayesinde parti lot bazlı ürünlerin takiplerini yapmak sizin için çok kolay.

 Workgroup kullanıcı dostu yapısıyla isteyen her yaş grubunun kullanabileceği tablet, telefon, bilgisayar olan ve internet olan her yerden çalışan Workgroup Ön Muhasebe Yazılımı ile mağaza kirası, personel maaşları, elektik su faturası gibi giderlerinizi hizmet kalemi altında takip ederek şube karlılığınızı ve toplam mağaza karlılığınızı kolayca takip edebilirsiniz.

El Terminali Kullanımı

El terminali kullanarak mağaza stoklarını saymak, sipariş vermek, gelen ürünleri teslim almak, ürünlerin üzerine etiket basmak gibi farklı bir çok işlevi mobil olarak gerçekleştirerek zaman tasarrufu sağlayabilir ve barkod sistemi kullanılarak yapılan tüm işlemlerde doğru stok bilgisine her zaman ulaşabilirsiniz.

El Terminali

Mağaza barkod sistemi kurarken el terminali kullanmak stok akışını doğru yapmanızı sağlar.

Sayım yaparken de seri numaralı sayım yaparak stoklarınızın seri numaralarını barkod okuyucu ile okutarak hızlı ve doğru bir stok yapısına kavuşabilirsiniz.

E-Arşiv Fatura

Perakende mağazaların yeni çıkan kanunlarla beraber e-arşiv fatura sistemini kullanmaya başlaması yazarkasadan kesilen fişlerle yapılamayan stok takibini takip edilebilir ve yönetilebilir hale getirdi. Kullanılan barkod okuyucu ve barkod yazıcılar ile sistem işleyişi çok kolay hale gelmekte, cari hesap takibini, finans yönetimini, sipariş takibini her yaştan kullanıcının Mouse ile klavye ile veya dokunmatik ekranlarda dokunarak kullanımını kolaylaştırmakta.

Facebook kullanabile herkesin kullanabileceği kolaylıkta geliştirilen Workgroup Mağaza Yönetim Yazılımı ile ister tek şube olsun ister 1.000 şube olsun stok takibi yapmak çok kolay.

E-Ticaret ve Pazaryerleri ile Mağaza Barkod Sistemi

Değişen ticaret yapısının fiziki mağazacılıkla beraber e ticaret sistemini de beraber kullanmak ihtiyacı; fiziki mağazalardaki stok durumunun e-ticarete açılması ile sağlanmaktadır. Ayrı bir stok sistemi kurarak yönetilebilen bu yapı ilave stok maliyeti getirmeyen fiziki mağazadaki stoku online e-ticarete çekmeye göre daha maliyetlidir. Fiziki mağazalarınızı e ticaret sistemine taşıdığınız zaman personel ve ilave stok maliyetiniz çok aşağı düşer.

Yazar Hakkında
1994 yılında kurulan şirketimiz günümüzde Ot/Vt alanında gıda sektörü başta olmak üzere barkod sisteminde kullanılan bir çok ekipmanı ithal ederek bayi ve son kullanıcı ile buluşturmakta, geliştirmiş olduğu yazılımlarla beraber stok yönetimi konusunda komple çözümler üretmektedir.

Logo

Barkod Sistemi