Comment are off

Market Otomasyon

Sınırlarınızı aşın!

Perakende sektörünün en büyük sıkıntısı şüphesiz ki stoktur. Firmalar büyüdüklerini zannederken şişmanlamaktadırlar. Günümüzün en büyük hastalıklarından olan obezite ye Workgroup farklı çözümler üretmiştir. Tüm stokların satın almadan satışa kadar depo depo Workgroup ile izleyebilirsiniz. Hangi depomda ne kadar malım var yada hangi şubem de ne kadar malım var diye tahminde bulunmak yerine bir iki tuşa bakarak firmanızın analizini çıkarabilirsiniz. Depolarınız arasında ürün sevkini mobil ürünler sayesinde hızlıca gerçekleştirebilir; iadelerinizi gene mobil olarak yapabilirsiniz. Firmaya yada merkez depoya sipariş vermekte mağaza yöneticiniz için artık çok kolay. Bilgisayar kullanamayan bir insan bile Workgroup ile siparişlerini verebilir ürünleri bilgisayara işleyebilir nasıl mı?

Workgrup satın almacıların işini çok kolaylaştırmakta kıyaslamalı ve satışa göre satın alma önerileri sunmaktadır. Satın alma yapılacak dönem içinde bu ürün aynı gün sayısında kaç adet satmış; bu ürünün rakipleri ne kadar satmış; rakiplerinden ve satın alınan üründen kazanılan paralar; ürünlerin raftaki hareketi ve depolardaki miktara kadar bir çok analizi tek bir ekranda müşterilerine sunan Workgroup ,hatalı satın almanın önüne geçmektedir. Ayrıca yıllık anlaşmalar bilgisayara taşınmakta ne zaman insert, ne zaman gondol gibi sorulara gerek olmadan firmalara faturalar kesilmektededir. Ürünler satın lama şartı yada fiyat listelerinde farklı gelirse veya siparişten farklı gelirse depocu uyarılmakta ve yapması gereken işlemler yönlendirilmektedir.

Et ve Manav Stoğu

Et ve manav stoğunu yönetmek için geliştirilen tümevarım mantığı ile satışı yapılan alt ürünler (tavuk kanat,tavuk but,tavuk göğüs gibi) ana ürünün stoğundan düşerler.Bu şekilde ana ürünün stok durumu izlenerek kaçakların önüne geçilmiş olur.

Demo olarak sitemizi inceleyebilir veya hesap oluşturup 30 gün ücretsiz kullanabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Logo

SmartPos Market, WinPos Depo Otomasyonu, WinSat Saha Satış Uygulama, WorkGroup, Cash&Carry Çözüm, Mağaza Otomasyonu, Market Otomasyonu, Seri No Takip, Üretim Otomasyonu, Smartofis Mağazalar Arası Haberleşme, şube yönetimi, Andromobil, Andormobil Workgroup, Andromobil Mikro, Veyron Mobil Muhasebe, otomasyon ürünleri, barkod ürünleri, Barkod Okuyucu, Barkod Yazıcı, Barkodlu Teraziler, Dokunmatik Ekranlar, Dokunmatik Pos, El Terminali, Kasalar ve Fiyat gör, Müşteri Göstergesi, Okuyucular, RFID, Tüketici Elektroniği, All in one pc, Monitör, Led Ekran, Fiş Yazıcı, Araç Muhasebe Seti, Led Aydınlatma, Etiket, Kartuş, Ribon