Comment are off

Zebra TC21 ve TC26 El Terminali

Zebra TC21 ve TC26 Android el terminali gelişmiş teknolojik ve dayanıklı yapısı ile kullanıcıların hizmetinde. TC21 el terminali sadece Wifi-Fi haberleşmesine sahipken TC26 el terminali Wifi-Fi ile beraber hücresel bağlantı özelliğine yani data only bağlantı şekli ile üretilmiştir.
Dış mekân kullanımına uygun olarak tasarlanan TC21 ve 26 Android el terminali Android 10 işletim sistemine sahip olarak geliyor. 5 inç büyüklüğe sahip geniş ekranı iç mekânda olsun parlak güneş ışığına sahip dış mekânda olsun raht bir kullanım imkânı sunmaktadır.
Su ve toz geçirmez olarak tasarlanan el terminali, beton zemine düşmeye karşı, düşük hava sıcaklıklarında çalışmaya karşı test edilmiş ve dayanıklılığı kanıtlanmıştır.
TC21 ve TC26 el terminalleri Bluetooth, GPS desteği mevcut NFC Kart Okuyucu ve yüksek çözünür külü 13 mega piksel kamerası otomatik olarak fokuslanmakta; SE4100 1D/2D barkod okuyucu sayesinde kesintisiz bir veri girişi sağlamakta.
Zebra’nın geliştirmiş olduğu Mobility DNA Kurumsal lisansıyla beraber gelen TC21 ve TC26 el terminali yüksek kapasiteli bataryası ile tüm gün size eşlik edecektir.

 

TC21/TC26 El Terminali

Android El terminali ile saha satış, depo, lojistik gibi bir çok sektörün iş yükünü üzerine alıyor.

Android El Terminali TC21/TC26 TEKNİK ÖZELLİKLER

  • TC21: WiFi, Bluetooth v5.0
            TC26: 4G, LTE, WiFi, GPS, Bluetooth v5.0
  • 1.8 GHz Sekiz Çekirdekli İşlemci
  • Android 10 İşletim Sistemi
  • 3GB-4GB RAM / 32GB-64GB Flash Bellek şeçeneği
  • 5.0 inç HD Dokunmatik Ekran
  • 1D/2D Imager  Barkod Okuyucu, Opsiyonel 5MP Ön, 13MP Arka Kamera
  • IP67, 1.2 Metreden Betona Düşmeye Dayanıklı
  • 236 gr Ağırlık
Yazar Hakkında
1994 yılında kurulan şirketimiz günümüzde Ot/Vt alanında gıda sektörü başta olmak üzere barkod sisteminde kullanılan bir çok ekipmanı ithal ederek bayi ve son kullanıcı ile buluşturmakta, geliştirmiş olduğu yazılımlarla beraber stok yönetimi konusunda komple çözümler üretmektedir.

Logo

Barkod Sistemi