ZEBRA GC 420d/420t Barkod Yazıcı

Barkod Yazıcılar

Zebra’nın yeni nesil masaüstü barkod yazıcı serisinde yer alan GC420d ve GC420t modelleri, 32 bit RISC işlemciye sahip olup, 8 MB DRAM ve 8 MB Flash bellek ile hem EPL hem ZPL programlama dillerini destekler.

Standart olarak USB, Paralel ve RS-232C arabirimlere sahip olan GC serisi barkod yazıcılara opsiyonel olarak ethernet, sıyırıcı gibi özellikler eklenebilmektedir.

Masaüstü barkod yazıcı gereksinimlerinde Yoroca çözüm ortaklarının birinci tercihi olan GC serisi barkod yazıcılar perakende başta olmak üzere birçok kurumsal uygulamada konumlandırılmaktadır.

 

Diğer Barkod Yazıcı Modelleri İçin Tıklayınız

Zebra Gc 420 Barkod Yazıcı kurulum İçin Tıklayınız

Zebra gc 420d 420t barkod yazici2 1

Bağlantı Seçenekleri

RS-232C, LPT ve USB port

Sessiz Baskı

Sessiz Baskı

Baskı Seçenekleri

GC 420d: Direkt termal, GC 420t: Termal transfer

Baskı Çözünürlüğü

203 DPI Baskı Çözünürlüğü

Dil Desteği

Codabar (Nw-7),Ean13,Ean8,Industrial 2/5,Interleaved 2/5,Matrix 2/5,Postnet,Upc-A,Upc-E

Baskı Genişliği

Max. 104 mm Baskı Genişliği

Ürün Özellikleri

Zebra’nın yeni nesil masaüstü barkod yazıcı serisinde yer alan GC420d ve GC420t modelleri, 32 bit RISC işlemciye sahip olup, 8 MB DRAM ve 8 MB Flash bellek ile hem EPL hem ZPL programlama dillerini destekler.

Standart olarak USB, Paralel ve RS-232C arabirimlere sahip olan GC serisi barkod yazıcılara opsiyonel olarak ethernet, sıyırıcı gibi özellikler eklenebilmektedir.

Masaüstü barkod yazıcı gereksinimlerinde çözüm ortaklarının birinci tercihi olan GC serisi barkod yazıcılar perakende başta olmak üzere birçok kurumsal uygulamada konumlandırılmaktadır.

Ürün Görselleri

Teknik Özellikler

Barkod Yazıcı Tipi Masaüstü yazıcı
Boyut (DxWxH) 208x201x170 mm
Ağırlık 1.4 kg
YAZICI ÖZELLİKLERİ  
Baskı Metodu GC 420d: Direkt termal, GC 420t: Termal transfer
Baskı Genişliği 104 mm
Baskı Uzunluğu 990 mm
Maksimum Baskı Hızı 102 mm/s
Çözünürlük 203 dpi
Bellek 8 MB SDRAM, 8 MB Flash
MEDYA ÖZELLİKLERİ  
Medya Uzunluğu 9.6-990 mm
Medya Genişliği 25.4-108 mm
Rulo Dış Çapı 127 mm
Medya Core İç Yapı 25.4 – 38 mm
Medya Kalınlığı 0.08 – 0.18 mm
RİBBON ÖZELLİKLERİ  
Dış Çapı 34 mm
Uzunluk 74 m
Genişlik 33-110 mm
Core İç Çapı 12.7 mm
BAĞLANTI PORTLARI  
Seri Arabirim (RS-232C) Evet
USB Evet
Paralel Port Evet
KABLOSUZ İLETİŞİM  
Bluetooth (WPAN)
802.11 b/g (Wi-Fi)
EK BİLGİ  
Programlama Dili EPL
Opsiyonel Dispenser

İndirmeler

ZKDU User’s Guide (en)

P1059693-001 Rev.A

Temsilcimizle Görüşün

Kullanıcı Yorumları

Akcin Kuruyemiş

Süleyman Akcin

"Bulut tabanlı ERP programı sayesinde Server’ın Elektrik faturası fiyatına Bulut kullanıyoruz. Bulut tabanlı bir program sayesinde her zaman her yerden sistemi kullanabiliyoruz. Pazar günü evden, Tatilde Plajdan internetin çektiği her yerden Dükkanın ve Toptanın cirolarını görebiliyoruz. Teknoloji sayesinde işimiz her zaman elimizin altında. Teşekkürler Çamlıca Barkod."

Zky Giyim

Orhan Yılar

"Alt yapı ve sistem maliyetlerinin yüksekliği nedeni ile ve istediğim pc yada tabletten işlerime odaklanabilmek için Tamsoft Erp muhasebe programını seçtim. Artık tablet yada pc nin olduğu her ortam bize çalışma ofisi oldu. Mali onaylı yazarkasa yerine E-arşiv kasa kullanarak z raporu almak zorunda kalmıyoruz ve ay sonu mali onaylı rapor almak zorunda da değiliz. Entegrötör firma üzerinden muhasebecimize kullanıcı açıyor ve istediği zaman faturaları almasını sağlıyoruz. Otomasyon ürünlerinin entegre çalışması sayesinde işlerimiz çok kolaylaştı."

Berk Süt

Mehmet Başoğlu

“Herkesin kolaylıkla kullanabileceği Dokunmatik Pos, Barkodlu Terazi, Barkod Okuyucu ve Barkod Yazıcılar ile ticaretimizi teknolojinin getirdiği rahatlıkla yapıyoruz. Muhasebe, yazarkasa, el terminalleri için sahadan gelen taleplerle ortaya çıkan işlevsel yazılımlar yükümüzü bayağı hafifletti. Çamlıca Barkod’la çalışmak işletmemize güven veriyor. Teknolojinin daha ne kadar gelişeceğini zaman bize gösterecek.”

Yardıma mı ihtiyacınız var?
Web sitemizde size mümkün olan en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.
Kabul Et
Reddet
Gizlilik Politikası