İşletmelerin hiçbir bilgisayara ihtiyaç duymadan, cep telefonlarına veya tablet bilgisayarlarına alış satışlarını; siparişlerini ödemelerini ve tahsilatlarını takip etmelerini sağlamaktadır. Daha sonra bunların raporlamalarını yaparak bilgisayara ihtiyaç duymadan stoklarını ve cari hesaplarını yönetimini yapabilmektedir. Eğer kullanıcılar isterlerse girdikleri bu verileri bulut ortamında yedeğini alarak; başka bir mobil cihaza programı yükledikleri zaman bulut ortamından indirerek kullanmaya devam edebilmektedirler.

 Versiyon Bilgisi;

Program 3 versiyondan oluşmaktadır.

Versiyon 1; Veyron Mobil Muhasebe Uygulaması

Burada yayınlanan bulut teknolojisine ait versiyondur. Telefon ve tablet üzerinde çalışabilmektedir.

Versiyon 2; Winsat Mikro

Saha satış için tasarlanmıştır. Sahada sıcak yada soğuk satış yapan firmaların cep telefonları, android el terminalleri ya da tablet üzerine sahada satış yaparak merkezde kurulu olan Workgroup veya Mikro yazılıma sipariş, satış ve tahsilat bilgisini 3g teknolojisi veya Wi-fi ile entegre eden versiyondur.

Versiyon 3; Workgroup Mobil

Bu versiyon android tabletler ve cep telefonları üzerinde çalışmak üzere tasarlanmıştır. Ön muhasebe için gerekli olan sipariş, fatura, tahsilat ve tediye modüllerini içermektedir. Workgroup Yazılım ile entegre olarak çalışmaktadır. 3g, Wi-Fi veya kablolu ethernet bağlantısı ile kullanılabilmektedir. Firmaları yüksek yazılım ve donanım maliyetlerinden kurtarmaktadır. 10″ ya da 13.3″ bir tablete program kurulup masaüstü bilgisayar gibi kullanılabilmektedir.

Logo

SmartPos Market, WinPos Depo Otomasyonu, WinSat Saha Satış Uygulama, WorkGroup, Cash&Carry Çözüm, Mağaza Otomasyonu, Market Otomasyonu, Seri No Takip, Üretim Otomasyonu, Smartofis Mağazalar Arası Haberleşme, şube yönetimi, Andromobil, Andormobil Workgroup, Andromobil Mikro, Veyron Mobil Muhasebe, otomasyon ürünleri, barkod ürünleri, Barkod Okuyucu, Barkod Yazıcı, Barkodlu Teraziler, Dokunmatik Ekranlar, Dokunmatik Pos, El Terminali, Kasalar ve Fiyat gör, Müşteri Göstergesi, Okuyucular, RFID, Tüketici Elektroniği, All in one pc, Monitör, Led Ekran, Fiş Yazıcı, Araç Muhasebe Seti, Led Aydınlatma, Etiket, Kartuş, Ribon