Comment are off

Workgroup Mobil

Andromobil Hizmetinizde.

Andromobil nedir diye soracak olursanız android tablet ve telefonlarda çalışan bir yazılımdır.

İşletmelerin bir pc ye ihtiyaç duymadan tüm ihtiyaçlarını giderebileceği şekilde tasarlanmış çok küçük bütçelerle işletmenin iş akışlarını yönetebilecek şekilde tasarlanmıştır.

Workgroup Mobil

Bu versiyon android tabletler ve cep telefonları üzerinde çalışmak üzere tasarlanmıştır. Ön muhasebe için gerekli olan sipariş, fatura, tahsilat ve tediye modüllerini içermektedir. Workgroup Yazılım ile entegre olarak çalışmaktadır. 3g, Wi-Fi veya kablolu ethernet bağlantısı ile kullanılabilmektedir. Firmaları yüksek yazılım ve donanım maliyetlerinden kurtarmaktadır. 10″ ya da 13.3″ bir tablete program kurulup masaüstü bilgisayar gibi kullanılabilmektedir.

workgroup-mobil

Logo

SmartPos Market, WinPos Depo Otomasyonu, WinSat Saha Satış Uygulama, WorkGroup, Cash&Carry Çözüm, Mağaza Otomasyonu, Market Otomasyonu, Seri No Takip, Üretim Otomasyonu, Smartofis Mağazalar Arası Haberleşme, şube yönetimi, Andromobil, Andormobil Workgroup, Andromobil Mikro, Veyron Mobil Muhasebe, otomasyon ürünleri, barkod ürünleri, Barkod Okuyucu, Barkod Yazıcı, Barkodlu Teraziler, Dokunmatik Ekranlar, Dokunmatik Pos, El Terminali, Kasalar ve Fiyat gör, Müşteri Göstergesi, Okuyucular, RFID, Tüketici Elektroniği, All in one pc, Monitör, Led Ekran, Fiş Yazıcı, Araç Muhasebe Seti, Led Aydınlatma, Etiket, Kartuş, Ribon