Comment are off

Workgroup Cache&Cary Yazılımı

depootomasyon

PDF Dökümanı

Workgroup Cache&Cary Otomasyon Yazılımı

Workgroup ile şirketinizin depodaki bütün operasyonlarına kolayca hâkim olup, bilgiye tek elden ulaşabilirsiniz. Sistem kaynaklarınızı sürekli kontrol altında tutacağınız için, şirketinizi de kontrolünüz altında tutarsınız. Böylece elde olmayan masraf kalemleriniz azalır, verimliliğiniz ve dolayısıyla cironuz artar.

Satış amaçlı çalışan yerlerde kredi kartı ya da diğer ödeme araçlarıyla hızlı ve karma olarak ödeme almakta; koli barkodu yada ürün barkodu ile satış yapılabilmektedir. Esnek kredi kartı tanımlamaları sayesinde müşterilerden birden fazla kredi kartı ile ödeme alınabilmekte ve finans yönetimi ile hangi bankada ne kadar para olduğu, hangi karttan ne kadar hesaba para geçeceği, ne kadar komisyon verilmiş ne kadar puan düşülmüş en ince ayrıntısına kadar takip etme imkanı sunmaktadır.

Yazılımlarımız el terminalleri ile de desteklenmiş ve bir çok uygulama mobil hale gelmiştir. Büyük bir depoda bir taraftan dolaşırken bir taraftan el terminali ile müşteri siparişleri alınabilmekte ve bunlar arka ofiste fiyatlandırılıp direk faturalaştırılmaktadır. Eğer ürünlere müşteri bazlı satış şartları tanımlanmış ise sipariş esnasında el terminali ile direk irsaliye kesilmekte ve çok hızlı bir çalışma ortamı oluşmaktadır.

Logo

SmartPos Market, WinPos Depo Otomasyonu, WinSat Saha Satış Uygulama, WorkGroup, Cash&Carry Çözüm, Mağaza Otomasyonu, Market Otomasyonu, Seri No Takip, Üretim Otomasyonu, Smartofis Mağazalar Arası Haberleşme, şube yönetimi, Andromobil, Andormobil Workgroup, Andromobil Mikro, Veyron Mobil Muhasebe, otomasyon ürünleri, barkod ürünleri, Barkod Okuyucu, Barkod Yazıcı, Barkodlu Teraziler, Dokunmatik Ekranlar, Dokunmatik Pos, El Terminali, Kasalar ve Fiyat gör, Müşteri Göstergesi, Okuyucular, RFID, Tüketici Elektroniği, All in one pc, Monitör, Led Ekran, Fiş Yazıcı, Araç Muhasebe Seti, Led Aydınlatma, Etiket, Kartuş, Ribon