Comment are off

WinSat

Dökümanlar

Speedy   –   iskonto-Satis.sql   –   Wgt   –   Wince_6.0_2   –   Winsat Servis   –   Winsat Test Beta

winsat

WINSAT – Mobil Saha Satış Otomasyonu

WINSAT Sahaya hakim olmanın en kolay yolu

Çamlıca Barkod’un yaklaşık on yıllık satış ve servis deneyimini gelişmiş teknolojiyle birleştirdiği ürünü WGMOBIL, satış personelinin kontrolü ve buna bağlı olarak performansa dayalı yönetim araçları geliştirilmesi konusunda büyük kolaylıklar sağlıyor. Teknolojik alt yapıdan mobil satış çözümlerine kadar…

Şirketinizin geleceğinde her an yanınızdayız!

Günümüz dünyasında artık sadece bilgiye sahip olmak yetmiyor. Özellikle gıda, ambalaj, içecek, temizlik sektöründe, bilgiyi ne kadar süratli ve verimli kullanabildiğiniz çok önemli. Hangi koşullarda rekabet ederseniz edin, bilginizi amaçlarınız doğrultusunda hızlı ve verimli şekilde kullanmanız sizi bir adım öne geçiriyor.

Çamlıca Barkod bilgi çağında bilgiyi yönetmeniz için size teknolojik çözümler üretiyor. “Müşteri için değil, müşteriyle birlikte” felsefesiyle, şirketinizin rekabet gücünü artırmasında, sizinle bir çözüm ortağı gibi çalışıyor.

Çamlıca Barkod; gittikçe hızlanan iş dünyasında, bu hıza ayak uydurmanız için, şirketinizin en önemli hazinesi olan
bilgiyi korumanıza yardımcı olmak için 1994’den beri aralıksız çalışıyor. Teknolojik alt yapıdan, mobil satış çözümlerine kadar, size her alanda tam ve sürekli destek sağlıyor.

Kısacası Çamlıca Barkod, şirketinizin geleceğinde her an sizinle birlikte.

WINSAT Hayat hızlanıyor, koşullar hızla değişiyor, saha sürekli büyüyor… Peki şirketiniz bu hızlanmaya, büyümeye ve değişime ayak uydurabiliyor mu?

Çamlıca Barkod, giderek mobilleşen ve hızlanan yaşama uygun teknolojik çözümleri, hızla hayata geçiriyor. Şirketinizin cirosunu artırmak, masraflardan tasarruf ettirmek, işlerinizde sürat kazandırmak için size özel mobil satış çözümleri tasarlamaya devam ediyor.
WINSAT; Çamlıca Barkod’un yaklaşık 15 yıllık satış ve servis deneyimini gelişen teknolojilerle birleştirdiği ve şirketinizin ihtiyaçlarına göre esneklik gösteren, kullanımı kolay ve hemen sonuç alabileceğiniz mobil iş çözümüdür.

WINSAT ile şirketinizin sahadaki bütün operasyonlarına kolayca hâkim olup, bilgiye tek elden ulaşabilirsiniz. Sistem kaynaklarınızı sürekli kontrol altında tutacağınız için, şirketinizi de kontrolünüz altında tutarsınız. Böylece elde olmayan masraf kalemleriniz azalır, verimliliğiniz ve dolayısıyla cironuz artar.

WINSAT İle Neler Yapabilirsiniz?

  • Sahada sıcak satış, sipariş toplama Tahsilât (nakit, çek, kredi kartı uygulamaları),
  • Stok kontrolü ve yönetim,
  • Satıcı performansı takibi,
  • İade takibi ve kontrolü,
  • Zincir mağazalar yönetimi,
  • Satış hedefi takibi,
  • Fiyat listesi yönetimi,
  • Araç yükleme,
  • Kampanya, promosyon, indirim,
  • Sahada bir gün içinde ziyaret edilen nokta sayısının kontrol altında olması.

İŞİNİZİN ALTINDA EZİLMEYİN

Temel modül Malzeme, firma, personel, depo ana kayıtları. WINSAT sistem yöneticisi WINSAT SQL Analyzer ile SQL komutlarını çalıştırabilme, sistem yöneticileri için veri tabanı işlemlerini gerçekleştire-bilme, sistem loglarını kontrol etme. Sistem mesajlarını kontrol edebilme, kişiselleştirme, veritabanı ve bağlantı seçimlerini yapabilme.

WGMOBIL raporlama yönetimi MS Excel, PDF, Text, HTML, XML raporlama, filtre tanımlayabilme ve daha sonra kullanabilme.

WGMOBILE Tercihli Modüller

Sıcak satış Farklı satış belgeleri tanımlayabilme, sahada fatura, irsaliye, tahsilat makbuzu, mutabakat formu gibi evrakları düzenleyip kesebilme, tahsilat yapabilme, araç stoğu takip edebilme, iade işlemleri.

Sipariş toplama Sahadan sipariş toplama.

Personel & prim performansı

Sahada görev yapan personelin performansını ölçebilmek amacıyla performans kriterlerini tanımlayabilme, bu kriterlere göre kota, prim, performans ölçümü.

WINSAT connect Diğer 3. Parti yazılımlar (muhasebe & finans, ERP, özel yazılımlar gibi) ile entegrasyon sağlayabilme. İade ürünler yönetimi İade edilen ürünler için iade sebeplerini tanımlayabilme. Rota modülü Araç yükleme ve rota optimizasyonu imkanları.

Rota planlama Rota tanımları, rota tipleri, kategorileri tanımlayabilme, müşteri/rota eşleme, rota değişikliği yapabilme, ziyaret zamanları tanımlayabilme, müşteri-plasiyer cihaz – araç-aktivite tipi eşleştirme.

İndirim konsolu & WINSAT promosyon Promosyon kampanyası tanımlayabilme, bedelsiz ürün tanımlayabilme, promosyon+özel indirim+ödeme şekli kombinasyonlarını etkin kullanabilme, indirim tipleri tanımlayabilme (artan miktar, kesin değer, yüzdesel indirim, fatura bazında, kalem bazında, müşteri/müşteri grubu bazında, istisnalar tanımlayabilme), terminale birden fazla fiyat listesi yükleyebilme.

 

Logo

SmartPos Market, WinPos Depo Otomasyonu, WinSat Saha Satış Uygulama, WorkGroup, Cash&Carry Çözüm, Mağaza Otomasyonu, Market Otomasyonu, Seri No Takip, Üretim Otomasyonu, Smartofis Mağazalar Arası Haberleşme, şube yönetimi, Andromobil, Andormobil Workgroup, Andromobil Mikro, Veyron Mobil Muhasebe, otomasyon ürünleri, barkod ürünleri, Barkod Okuyucu, Barkod Yazıcı, Barkodlu Teraziler, Dokunmatik Ekranlar, Dokunmatik Pos, El Terminali, Kasalar ve Fiyat gör, Müşteri Göstergesi, Okuyucular, RFID, Tüketici Elektroniği, All in one pc, Monitör, Led Ekran, Fiş Yazıcı, Araç Muhasebe Seti, Led Aydınlatma, Etiket, Kartuş, Ribon