Comment are off

Winsat Mikro

Andromobil Hizmetinizde.

Andromobil nedir diye soracak olursanız android tablet ve telefonlarda çalışan bir yazılımdır.

İşletmelerin bir pc ye ihtiyaç duymadan tüm ihtiyaçlarını giderebileceği şekilde tasarlanmış çok küçük bütçelerle işletmenin iş akışlarını yönetebilecek şekilde tasarlanmıştır.

Winsat Mikro

Saha satış için tasarlanmıştır. Sahada sıcak yada soğuk satış yapan firmaların cep telefonları, android el terminalleri ya da tablet üzerine sahada satış yaparak merkezde kurulu olan Workgroup veya Mikro yazılıma sipariş, satış ve tahsilat bilgisini 3g teknolojisi veya Wi-fi ile entegre eden versiyondur.

winsat-mikro

Logo

SmartPos Market, WinPos Depo Otomasyonu, WinSat Saha Satış Uygulama, WorkGroup, Cash&Carry Çözüm, Mağaza Otomasyonu, Market Otomasyonu, Seri No Takip, Üretim Otomasyonu, Smartofis Mağazalar Arası Haberleşme, şube yönetimi, Andromobil, Andormobil Workgroup, Andromobil Mikro, Veyron Mobil Muhasebe, otomasyon ürünleri, barkod ürünleri, Barkod Okuyucu, Barkod Yazıcı, Barkodlu Teraziler, Dokunmatik Ekranlar, Dokunmatik Pos, El Terminali, Kasalar ve Fiyat gör, Müşteri Göstergesi, Okuyucular, RFID, Tüketici Elektroniği, All in one pc, Monitör, Led Ekran, Fiş Yazıcı, Araç Muhasebe Seti, Led Aydınlatma, Etiket, Kartuş, Ribon