Mal kabul, sipariş, etiket baskı, sayım, depo sevk işlemleri, fiyat kontrol modüllerinden oluşan el terminalleri üzerinde çalışan Winpos El Terminali Programı, perakendecilerin işini kolaylaştırıyor

winpos-1

Winpos El Terminali Programı

PDF Dökümanı Kurulum Dosyaları

Winpos yazılımı, kollay kullanımlı menüsü ve her beklentiye cevap veren fonksiyonel yapısıyla perakendecilerin beğenisini kazanmaya devam ediyor.
Mopaş, Rammar, Uyum, Barem, Grup Şirin, Özkuruşlar, Dinçmar, Grup Bereket gibi önemli yerli perakende zincirleri Winpos yazılımını tercih ederek el terminali üzerindeki operasyonlarını çok daha hızlı ve başarılı şekilde yürütüyor.
Örneğin son olarak yeni mağaza yatırımları ve satınalmalarla çok hızlı büyüme sürecine giren iki marka Mopaş ve Rammar’daki Winpos kullanım oranları da önemli seviyelere ulaştı. Mopaş’ta 64, Rammar’da 32 el terminali Winpos’a bağlı şekilde çalışıyor.
Çamlıca Barkod tarafından geliştirilen yazılım, bir çok zincir mağazada terminalin üzerinde oluşan database sayesinde arka ofisteki bilgisayarlar çökse ya da bağlantı kopsa (ADSL veya Wi-Fi bağlantısı) terminal çalışmaya devam eder ve bağlantı kurulunca kendi üzerindeki bilgileri arka ofise aktarır. Terminalin üzerinde bulunan database den dolay access pointlere olan uzaklık ya da mağaza veya depo içinde oluşan kör nokta handikaplarıına neden olmaz. (Bir çok yazılım online çalıştığı için access pointlerden uzaklaştıkça hız problemi ortaya çıkmakta veya kör noktalarda terminalin çalışması durmaktadır, Winpos’ta böyle bir sorun kesinlikle görülmez)

El Terminali Modelleri İçin

Logo

Barkod Sistemi