Comment are off

Unitech PA 730 Android El Terminali

PA 730 Android El Terminali

PA730 el terminali son derece dayanıklı bir Android el bilgisayarıdır. En hızlı büyüyen ve en popüler mobil platformda oluşturulmuş olan PA730 Android el terminali, güçlü ve çok yönlü bir veri toplama aracıdır. Hafif ve cebe sığabilen 4G LTE Verizon Sertifikalı cihaz, perakende, etkinlik biletleme, varlık takibi ve envanter yönetimi alanlarındaki çeşitli uygulamalar için çok yönlüdür.

 

el-terminali

Android El Terminali

ÖZELLİKLER


DARBEYE DAYANIKLI, SAĞLAM TSARIM

PA730, tüketici sınıfı akıllı telefonların şık görünümünü korurken, herhangi bir kullanımla ilgili aşınmaya ve yıpranmaya karşı dayanıklı olacak şekilde üretilmiştir. PA730 Android el terminali, 180 cm ‘den beton zemine düşmeye dayanıklıdır. Bunun nedeni, PA730’u bir Corning® Gorilla Glass® ekranıyla donatılmıştır.PA730 ayrıca toza , suya ve neme karşı dayanıklıdır. Yoğun titreşimlere dayanıklıdır ve aşırı sıcaklıklarda güvenilir bir şekilde çalışır. PA730 gibi sağlam bir Android el cihazına yatırım yapmak, uzun vadede daha düşük bir toplam sahip olma maliyeti anlamına geliyor.

Pa 730 Android El Terminali

Android tanınabilir bir marka ve kolay mobil işletim sistemidir. Android 6.0 sürümüyle sağlam Android el bilgisayarlarında bulunan en son sürümünü kullanabilirsiniz. Play Store’da tüketici sınıfındaki uygulamaları indirebilir veya ödemeleri işleme koymak için karekod kullanabilir, ancak aynı zamanda profesyonel kullanım için daha sağlam uygulama geliştirmelerinden yararlanabilirsiniz.

Bir bilişim teknolojileri bakış açısından,  farklı programlama dilleriyle yazılım geliştirerek işinizi geleceğe hazır hale getirebilirsiniz. Tanıdık Android arayüzü sayesinde sağlam ve daha güçlü PA730’a geçmek sorunsuz bir işlem olacaktır.

Büyük Canlı Ekran

PA730 Android el bilgisayarı, pazardaki en geniş ekran boyutunun yanı sıra en yüksek çözünürlükle de canlı bir ekran sunar. 5 inç ekranıyla PA730, daha fazla veri ve daha fazla işinizi yönetebilmeniz için bilgi yoğunluklu uygulamaları destekliyor. Tam aydınlatmalı ve güneş ışığıyla okunabilen ekran, dış mekan uygulamalarını kolaylaştırırken, daha ince ve daha güçlü Gorilla Glass® II ekran kolay bir kullanıcı deneyimi için daha fazla dokunma duyarlılığı sağlar.

Çok Yönlü Veri Toplama

PA730 Android el bilgisayarı hem agresif hem de doğru olan entegre bir 2D barkod okuyucuya sahiptir. 

 

 

PA730


PA720


EA600
İşletim sistemi Android 6.0 Android 6.0 Android 5.1
İşlemci 1.7GHz sekiz-çekirdekli

64 bit
1.3GHz dört çekirdekli

64 bit
1.2GHz dört çekirdekli

32 bit
Ekran boyutu 5.0″ 4.7″ 5.0″
Çalışırken Değiştirilebilir Pil  
Veri Toplama      
1D Barkodları tarar
2D Barkodları Tarar
NFC
Kablosuz      
Bluetooth
Kablosuz internet
WWAN
Verizon Sertifikalı 4G LTE    
Düşme Testi 1.8 m 1,5 m 1,5 m

 

ÖZELLİKLER  
İşletim Sistemi   Android 6.0
Ekran 5 “Gorilla Glass®
Tarayıcı 2D Barkod Okuyucu
Ağırlık 280 gram
Boyutlar 157 mm x 76,2 mm x 17 mm
Bluetooth 4.1 LE
Kamera 16 MP Arka Kamera / 5 MP Ön Kamera
Garanti 2 Yıl
Yazar Hakkında
1994 yılında kurulan şirketimiz günümüzde Ot/Vt alanında gıda sektörü başta olmak üzere barkod sisteminde kullanılan bir çok ekipmanı ithal ederek bayi ve son kullanıcı ile buluşturmakta, geliştirmiş olduğu yazılımlarla beraber stok yönetimi konusunda komple çözümler üretmektedir.

Logo

Barkod Sistemi