Unitech PA 692 El Terminali

El Terminalleri

Unitech PA 692 el terminali ile güne enerji katın: depo için sağlam, satış için şık bir el terminali!

Bu süper el terminali, Windows Embeded platformuyla akıllı, düşmelere ve hava koşullarına dayanıklı – her şeyin kontrol altında!

Dokunmatik ekran mı, tuş takımı mı? Neden ikisi birden olmasın? Çok yönlü kullanım için tasarlandı.

PA692 el terminali, özel ihtiyaçlarınızı karşılamak ve iş yerinizde şov yapmak için sayısız özellik sunar.

Barkod okuyucu, RFID okuyucu ve tuş takımı seçenekleriyle donatıldı. İşletim sistemi konusunda da seçiminizi yapın: Windows Embeded veya Windows CE.

Flaşlı ve videolu 5 MP kamera ve çift mikrofonla, bu el bilgisayarı tam bir eğlence paketi! PA692, aşınma ve yıpranmaya karşı dayanıklıdır, yağmurda veya güneşte çalışırken sizin için elinden gelenin en iyisini yapar.

Geniş 3,8″ WVGA dokunmatik ekran, uygulamalarınızı kullanmanın tadını çıkarmanızı sağlar.

Aksesuarlar ve seçeneklerle PA692, mobil iş gücünüz için ideal sağlam el tipi çözümü sunar.

İletişim, şarj yuvaları, uzun ömürlü piller, araç kitleri ve kulaklıklar ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılayın – PA692 el terminali ile her şey mümkün!

 • Sezgisel olarak inşa edilmiştir: kullanıcı dostu Windows Embed el tipi 6.5 platformu
 • Sağlam olarak üretilmiştir: 5 fit’lik düşme oranı ve IP65 mührü, düşmelere ve elementlere karşı korunduğu anlamına gelir
 • Akıllı olarak inşa edilmiştir: Dokunmatik ekran mı yoksa fiziksel tuş takımı mı? İkisi birden.

Diğer el terminali modelleri için tıklayınız

PA692 6

İşlemci

TI AM3715 1Ghz Mikro İşlemci

Hafıza ve Bellek

512 MB RAM, 512 MB ROM

İşletim Sistemi

Windows Yerleşik El Tipi 6.5 Profesyonel

Ekran

3,8 İnç (800X480 piksel) renkli dokunmatik ekran

Kamera

5 Megapiksel Kamera

Ölçüler

… mm

Ürün Özellikleri

Çok yönlü

Unitech PA692 dayanıklı el bilgisayarı, bu cihazın özel ihtiyaçlarınızı karşılamasını ve çalışma alanınızda üstün olmasını sağlamak için farklı veri toplama, tuş takımı ve işletim sistemi seçenekleri sunar.

PA692, entegre 1D veya 2D barkod tarayıcı, RFID okuyucu ve sayısal veya QWERTY tuş takımı seçiminiz ile mevcuttur. İşletim sisteminizi de seçebilirsiniz: Windows Embed veya Windows CE.

PA692 el bilgisayarında çift mikrofon ve hepsi bir arada işlevsellik için flaşlı ve videolu 5 megapiksel kamera bulunur.

Sağlam

PA692 dayanıklı el bilgisayarı, kuruluşunuzla ilişkili aşınma ve yıpranmaya dayanacak şekilde üretilmiştir. Toza ve neme sürekli maruz kalmaya ve 5 metrelik betona düşmeye dayanabilir. Bu, PA692’yi bir depo ortamında tutabileceğiniz veya PA692’yi dışarı çıkarabileceğiniz ve yağmurda veya güneşte güvenilir bir şekilde çalışacağını bildiğiniz anlamına gelir. PA692 ile, yoğun kullanım için tasarlanmış, kesinti süresini ve toplam sahip olma maliyetini en aza indiren bir cihazınız olduğunu bilirsiniz.

Geniş Net Ekran

PA692 el bilgisayarı, geniş 3,8″ WVGA yüksek çözünürlüklü dokunmatik ekrana sahiptir ve uygulamalarınız için ihtiyacınız olan tüm ekran alanına sahip olmanızı sağlar ve kullanım kolaylığını en üst düzeye çıkarır.

Aksesuarlar ve seçenekler

PA692, ihtiyaçlarınıza uygun çeşitli model seçenekleri ve aksesuarlar sunar. Çeşitli iletişim ve şarj yuvaları, uzun piller, araç kitleri ve kulaklıklar ile mobil çözümünüzü tamamlayın – PA692’yi mobil iş gücünüz için ideal sağlam el tipi çözüm yapmak için ihtiyacınız olan her şey ve her şey.

Unitech PA692 El Terminali için detaylı bilgi

Ürün Görselleri

Teknik Özellikler

 • Windows Yerleşik El Tipi 6.5 Profesyonel ve Klasik platform
 • Endüstriyel sınıf TI AM3715 1Ghz Mikro İşlemci ile gelişmiş performans
 • 512 MB RAM, 512 MB ROM
 • 3,8 İnç (800X480 piksel) renkli dokunmatik ekran
 • WLAN, Bluetooth, GPRS/GSM, GPS ve RFID Seçenekleri
 • Çift mikrofon net sesli iletişim
 • Sağlam Yapı: IP65 dereceli ve 1,5M düşme sertifikalı
 • Hepsi bir arada İşlev: Dahili 1D/2D tarayıcı ve HF/NFC/UHF RFID Okuyucu
 • 5 Mega piksel Kamera
 • Ücretsiz Veri Toplama Programı

İndirmeler

Kullanıcı Klavuzu

PA 692 Broşürü

Temsilcimizle Görüşün

Kullanıcı Yorumları

Akcin Kuruyemiş

Süleyman Akcin

"Bulut tabanlı ERP programı sayesinde Server’ın Elektrik faturası fiyatına Bulut kullanıyoruz. Bulut tabanlı bir program sayesinde her zaman her yerden sistemi kullanabiliyoruz. Pazar günü evden, Tatilde Plajdan internetin çektiği her yerden Dükkanın ve Toptanın cirolarını görebiliyoruz. Teknoloji sayesinde işimiz her zaman elimizin altında. Teşekkürler Çamlıca Barkod."

Zky Giyim

Orhan Yılar

"Alt yapı ve sistem maliyetlerinin yüksekliği nedeni ile ve istediğim pc yada tabletten işlerime odaklanabilmek için Tamsoft Erp muhasebe programını seçtim. Artık tablet yada pc nin olduğu her ortam bize çalışma ofisi oldu. Mali onaylı yazarkasa yerine E-arşiv kasa kullanarak z raporu almak zorunda kalmıyoruz ve ay sonu mali onaylı rapor almak zorunda da değiliz. Entegrötör firma üzerinden muhasebecimize kullanıcı açıyor ve istediği zaman faturaları almasını sağlıyoruz. Otomasyon ürünlerinin entegre çalışması sayesinde işlerimiz çok kolaylaştı."

Berk Süt

Mehmet Başoğlu

“Herkesin kolaylıkla kullanabileceği Dokunmatik Pos, Barkodlu Terazi, Barkod Okuyucu ve Barkod Yazıcılar ile ticaretimizi teknolojinin getirdiği rahatlıkla yapıyoruz. Muhasebe, yazarkasa, el terminalleri için sahadan gelen taleplerle ortaya çıkan işlevsel yazılımlar yükümüzü bayağı hafifletti. Çamlıca Barkod’la çalışmak işletmemize güven veriyor. Teknolojinin daha ne kadar gelişeceğini zaman bize gösterecek.”

Yardıma mı ihtiyacınız var?
Web sitemizde size mümkün olan en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.
Kabul Et
Reddet
Gizlilik Politikası