Comment are off

Unitech EA500 El Terminali

Özellikler


Güçlü Veri Toplama1.4GHz Dört Çekirdekli işlemciyle donatılmış ve Android 7.1 işletim sisteminde çalışan bu cihaz, son derece mobil ortamlarda veri yoğunluğu olan uygulamalar için uygundur. Mobil çalışmalar için , bu cihaz 2GB RAM, 16GB ROM ile donatılmış ve ek bir microSD / TF ile (32 GB’a kadar depolama kapasitesi genişletilebilir) desteklediğinden iş akışlarını kolayca hızlandırabilir.

All-In-One İşlevsellikEA500, entegre bir HF / NFC RFID okuyucu / yazıcı, GPS ve yüksek çözünürlüklü 8.0 MP kamera ile entegre bir 2D barkod okuma özelliği sunar.

Uzun ömürlü 3800 mAh batarya ile EA500, güç tükenmesi konusunda endişelenmenize gerek kalmadan sürekli kullanım süresi sağlar. Bu cihaz, ihtiyacınız olan her şeyi sunuyor.

Entegre Bluetooth 4.1, Çift Bantlı 802.11 a / b / g / n / ac WiFi ve 3G / 4G LTE bağlantısı ile en hızlı veri hızlarının keyfini çıkarın. Bu cihaz gerçekten mükemmel bir performans cihazıdır ve rekabetçi bir fiyata gelişmiş iş verimliliği sunar.

Sağlam tasarımSuya ve toza karşı bir IP67 sınıfı ve 1.5 metreden  beton zemine düşmeye dayanıklı özelliği EA500’ü sağlam bir cihaz haline getirir. POGO PIN ile donatıldığından (hızlı ve müdahaleci olmayan şarj için) ömrünü ve dayanıklılığını uzatır.

Model Karşılaştırması


 
EA500

EA602

PA726
İşletim sistemi Android 7.1 Android 7.1 Android 7.1.2
İşlemci 1.4GHz Dört Çekirdekli
64 bit
1,4 GHz Octa Çekirdekli
64 bit
2.0 GHz Octa Çekirdekli
64 bit
Ekran boyutu 5.0″ 5.0″ 4.7″
Değiştirilebilir Batarya    
Veri koleksiyonu      
1D barkodları tarar
2D Barkodları tarar
Yakın Alan İletişimi
Kablosuz      
Bluetooth
Kablosuz internet
WWAN
Düşme Yüksekliği 1.5 Metre 1.5 Metre 1.5 Metre

GÜVENLİK DÜZELTME EKİ VE GÜNCELLEMELERİ
Her 6 ayda bir, belirli Android cihazlar için güvenlik yama güncellemeleri sunuyoruz. Kurulum talimatları için Unitech destek ekibi üyesine başvurun.
ÖZET: Hepsi bir arada kutu; EA500 USB kablosu ve güç kaynağı ile birlikte gelir
 Hepsi bir arada işlev: 2D Imager, HF / NFC ve 8MP Kamera
Endüstriyel sınıf: Android 7.1 işletim sistemi ile 1.4GHz Dört Çekirdekli işlemci
Herhangi bir mobil çalışan için uygun: 3G / 4G / LTE, Çift Bantlı 802.11 a / b / g / n / ac WiFi, GPS ve Bluetooth 4.1
Şarj edilebilir 3800mAh pil
5 ”HD ekran. Ultra hassas kapasitif dokunmatik ekran (eldiven ile uyumlu ve ıslak direncini destekler)
Sağlam: Corning® Gorilla Glass® 3, IP67 sınıfı ve 1.5 metrelik düşme testi
Çift Tarama Düğmeler (sol ve sağ tarafı) ve programlanabilir tuş
Çok yönlü desteklenen
Aygıt: SOTI, 12Manage ve MoboLink
Garanti 2 yıl
Yazar Hakkında
1994 yılında kurulan şirketimiz günümüzde Ot/Vt alanında gıda sektörü başta olmak üzere barkod sisteminde kullanılan bir çok ekipmanı ithal ederek bayi ve son kullanıcı ile buluşturmakta, geliştirmiş olduğu yazılımlarla beraber stok yönetimi konusunda komple çözümler üretmektedir.

Logo

SmartPos Market, WinPos Depo Otomasyonu, WinSat Saha Satış Uygulama, WorkGroup, Cash&Carry Çözüm, Mağaza Otomasyonu, Market Otomasyonu, Seri No Takip, Üretim Otomasyonu, Smartofis Mağazalar Arası Haberleşme, şube yönetimi, Andromobil, Andormobil Workgroup, Andromobil Mikro, Veyron Mobil Muhasebe, otomasyon ürünleri, barkod ürünleri, Barkod Okuyucu, Barkod Yazıcı, Barkodlu Teraziler, Dokunmatik Ekranlar, Dokunmatik Pos, El Terminali, Kasalar ve Fiyat gör, Müşteri Göstergesi, Okuyucular, RFID, Tüketici Elektroniği, All in one pc, Monitör, Led Ekran, Fiş Yazıcı, Araç Muhasebe Seti, Led Aydınlatma, Etiket, Kartuş, Ribon