Comment are off

Unitech EA300 Android El Terminali

Unitech EA300 (Android 5.1) güçlü veri toplama için kablosuz iletişim ve performansı birleştiren sağlam   4″ mobil kurumsal el terminali. EA300 Android el terminali, perakende, envanter yönetimi, varlık takibi, hafif depolama gibi çeşitli dikey uygulamalar için hizmet seviyesini geliştirmek üzere bir dizi veri toplama seçeneği sunmaktadır.

4″ EA300 kutuda ;   şarj ünitesi, el bandı, batarya, güç adaptörü ve USB kablosu bulunduruyor

GÜÇLÜ ANDROİD TERMİNAL VERİ GİRİŞİ VE KOLEKSİYONU
EA300, “yoğun veri girişi ,güçlü veri toplama” düşünülerek tasarlanmıştır. Bu cihaz 4 inçlik TFT-LCD HD dokunmatik ekrana sahiptir ve 17 tuşlu entegre bir tuş takımı (alfa / sayısal, tarama tuşları ve özel karakterler dahil) ve barkod okuma için okuyucu düğmeleri (sol ve sağ tarafında) içerir.
Ek olarak EA300, veri toplama gereksinimlerinizi tamamlamak için entegre bir 2D tarayıcı, GPS, 5.0 MP kamera, HF / NFC RFID okuyucu / yazıcı sunmaktadır. Bu cihaz, ihtiyacınız olan her şeyi sunuyor.
 ALL-İN-ONE İŞLEVSELLİK
1,2GHz Dört Çekirdekli işlemci ile donatılmış ve Android 5.1 işletim sisteminde çalışan bu cihaz ortamları,veri yoğunluklu uygulamalar için uygun hale getiriyor. Cihaz 2GB RAM, 16GB ROM ile donatılmış ve ek bir microSD  (32 GB’a kadar depolama kapasitesi) desteklediğinden iş akışlarını kolayca hızlandırabilir.
EA300, 3800mAh’lik çıkarılabilir bataryasıyla, şarjınızın bitmesi konusunda endişelenmenize gerek kalmadan sürekli kullanım süresi sağlar. Bu cihaz gerçekten mükemmel bir hareketlilik cihazıdır.
SAĞLAM TASARIM
EA300   toza , suya ve neme karşı dayanıklıdır. Ayrıca 1,5m’den beton zemine düşmeye dayanabilen yapısı onu  sağlam bir cihaz haline getiriyor. POGO PIN ile donatılmış (hızlı ve müdahaleci olmayan şarj için), ömrünü ve dayanıklılığını uzatır

ANA ÖZELLİKLER

Hepsi bir arada kutu; EA300 USB ,şarj ünitesi ve güç kaynağı ile birlikte gelir.
Hepsi bir arada işlev: Tuş takımı, 2D Tarayıcı, HF / NFC ve 5MP Kamera.
 Endüstriyel sınıf: Android 5.1 işletim sistemi ile 1.2GHz Dört Çekirdekli işlemci
Şarj edilebilir ve değiştirilebilir 3800mAh batarya.
4 inç HD ekran dokunmatik ekran ve 17 tuşlu tuş takımı.
Sağlam: Gorilla Glass 3, IP65 sınıfı ve 1,5m’den beton zemine düşmeye dayanıklı.
 Çift Tarama Düğmeleri (sol ve sağ taraf) ve tuş takımındaki tarama düğmesi.

Yazar Hakkında
1994 yılında kurulan şirketimiz günümüzde Ot/Vt alanında gıda sektörü başta olmak üzere barkod sisteminde kullanılan bir çok ekipmanı ithal ederek bayi ve son kullanıcı ile buluşturmakta, geliştirmiş olduğu yazılımlarla beraber stok yönetimi konusunda komple çözümler üretmektedir.

Logo

Barkod Sistemi