Comment are off

Unitech EA 602 Android El Terminali

Unitech EA 602 El Terminali

Android El Terminali 2D okuyucu ve değiştirilebilir bataryaya sahip.

Unitech firmasın EA 600 serisinin yeni üyesi EA 602 Android El Terminali yüksek okuyucu ve batarya performansı ile öne çıkıyor. 5 inc ekran büyüklüğüne sahip cihaz 2 gb ram ve 16 gb rom ile gelmekte. 1,4 gh 8 çekirdekli işlemciye sahip cihazımız 1,5 metreden beton zemine düşmeye dayanıklı olarak IP 65 standardında üretilmiştir. Android 7.1 Lollipop işletim sistemine sahip olan Unitech EA602 El Terminali wi-fi, data only, ve GSM versiyonları ile satılıyor.

283 gram ağırlığındaki cihaz kullanıcılarını yormadan tüm gün çalışmaya imkan veren 4.000 mA bataryaya sahip. 1d ve 2d barkodları okuyabilen barkod okuyucu okutmak istediğiniz barkodu kırmızı çerçeve içine almakta barkodun üzerini de kırmızı nokta ile işaretleyerek bir çok barkodun içinden okuma yaparken hata yapılmasının önüne geçmektedir.

Üzerindeki NFC okuyucu oldukça performanslı ve değişik uygulamalar için kullanılabilmekte. (stadyum girişlerindeki Pasolig, İstanbul Kart veya banka kartları)

8 mp kamera ile isteğiniz fotoğrafları çekerek saklayabilirsiniz. Ot/Vt sektörünün yeni yıldızları Unitech Android El Terminali aracılığı ile sahaya arz edilmeye devam edecek.

 

Yazar Hakkında
1994 yılında kurulan şirketimiz günümüzde Ot/Vt alanında gıda sektörü başta olmak üzere barkod sisteminde kullanılan bir çok ekipmanı ithal ederek bayi ve son kullanıcı ile buluşturmakta, geliştirmiş olduğu yazılımlarla beraber stok yönetimi konusunda komple çözümler üretmektedir.

Logo

Barkod Sistemi