Comment are off

Smart Ofis

Dökümanlar

MsKro Sql   –   Satış Aktarim Dosyası   –   Smart Office Setup   –   Smart Service

SMART OFİS  ŞUBE YÖNETİM  YAZILIMI

smartofficeSmart ofis çok şubeli mağazaların merkezden ve şubeden yönetilmesini sağlayan yazılımdır.

Şubeler fiyat gönderme merkezden kasalara ve teraziye direkt olarak yapılabildiği gibi istenilir ise şubeler tarafından merkezde değiştirilen fiyatlar gönderilebilir.

Şubelerin satışları online olarak merkezdeki Mikro yazılıma işlenebilmektedir. Bu da satışların aktarılması için geçen zaman kayıplarının önüne geçmektedir.

Şubeler sipariş hazırlarken otomatik sipariş hazırlar ise 7-10 gün gibi kasa satışlarının hızına göre otomatik sipariş verebileceği gibi kendileri bağımsız olarak merkez depo miktarı ve ellerindeki stok miktarını görerek sipariş verebilmektedir.

smartoffice-019

Fiyatlar merkezden değiştirilecek şube sadece değişen fiyatları kasa ve terazilerine gönderebilmektedir. Şubelerin kendi başına fiyat değiştirme hakkı yetkiye bağlıdır.

Kasa ve teraziler e merkezden fiyat gönderildiği zaman kasaya ve terazilere ulaştı bilgisi merkeze geri dönmektedir. Bilgi gitmeyen kasa ve teraziler görsel olarak kırmızı renk te gözükmektedir.

Merkez fiyatı değiştirip şubeye gönderdiği zaman şubenin ekranına değişen ürünlerin bilgisi gelmektedir. Bu bilgiyi görüp işlem yapmayanların da geri dönüşüm bilgisi merkeze iletilmektedir.

Sipariş girilir iken Mikro Yazılım da açılmış olunan birimlere göre sipariş verebilmektedir. Örneğin 20 teneke 10 paket 20 koli gibi. Merkeze gelen sipariş aynı şekilde depodan karşılanabilmektedir.

smartoffice-021

Depo bölgesel veya genel olarak sayım yapabilmektedir.

Şubeler kendi ekranlarından manuel olarak etiket basabilmektedir. Bunun yanısıra merkezden gelen fiyatları bir ekranda seçip etiket tipine göre büyük veya küçük etiket diye etiket basabilmektedir.

Şubeler belirli bir tarih aralığına göre de değişen ürünlerin etiketini basabilmektedir.

Kasadan kasiyer hesabı alınıp kasa X raporu ile karşılaştırabilmektedir. On line olarak kasa toplamları arka tarafta bir pc den izlenebilmektedir; nakit, kredi kartı ve diğer ödeme detaylarına göre takip edilebilmektedir.

Kısaca çok şubeli yerlerin ihtiyaçları ve merkezden yönetilmeleri düşünülerek hazırlanmış olan yazılımımız bir çok firmanın ihtiyacını gidermektedir.

 

 

Logo

SmartPos Market, WinPos Depo Otomasyonu, WinSat Saha Satış Uygulama, WorkGroup, Cash&Carry Çözüm, Mağaza Otomasyonu, Market Otomasyonu, Seri No Takip, Üretim Otomasyonu, Smartofis Mağazalar Arası Haberleşme, şube yönetimi, Andromobil, Andormobil Workgroup, Andromobil Mikro, Veyron Mobil Muhasebe, otomasyon ürünleri, barkod ürünleri, Barkod Okuyucu, Barkod Yazıcı, Barkodlu Teraziler, Dokunmatik Ekranlar, Dokunmatik Pos, El Terminali, Kasalar ve Fiyat gör, Müşteri Göstergesi, Okuyucular, RFID, Tüketici Elektroniği, All in one pc, Monitör, Led Ekran, Fiş Yazıcı, Araç Muhasebe Seti, Led Aydınlatma, Etiket, Kartuş, Ribon