Comment are off

PS800 2D Barkod Okuyucu

Unitech PS800 barkod okuyucu, kompakt bir tasarımda yüksek performans gerektiren perakendeciler için ideal bir barkod okuyucudur. Tüm 1D ve 2D barkodları destekleyen PS800 hastane, satış, eczane noktası, piyasalara ve perakende gibi uygulamalar için geniş bir yelpazede kullanılabilir.
PS800 2D Masa Tipi Barkod Okuyucu 

Uygun fiyata yüksek performanslı barkod okuyucu

 

SMART VE KOMPAKT TASARIMI

Alan sınırlı fakat yüksek performans gerektiğinde, kompakt boyutu ve kısıtlı alana sahip ortamlar için ideal bir çözüm haline gelir. PS800, her yönden ayarlanabilir bir tarama kafasıyla donatılmıştır, tarayıcınızı, gereksinimlerinizi karşılayan en uygun eller serbest tarama konumuna ayarlamak için başını ileri ve geri hareket ettirebilirsiniz.  Dahası; PS800, ergonomik bir tasarıma sahiptir, el ile çalıştırmaya uygundur (tetikleme modu).

YÜKSEK PERFORMANSLI MASA ÜSTÜ Barkod Okuyucu
Tüm yaygın 1D ve 2D barkodları okumanın yanı sıra, bu masa üstü okuyucu aynı zamanda, tarama kalitesini veya performansını kaybetmeden hizmet seviyelerini geliştirmek için çeşitli ekran türlerinden dijital mobil barkodları (QR kodları dahil) tarayabilmektedir. Sağlam bir tasarıma sahip olan PS800 masa üstü barkod okuyucu, çevre koruması için IP50 sınıfıdır ve tarayıcıyı dayanıklı hale getiren 1,5 metreden düşmeye karşı  dayanıklılığa sahiptir.

“PS800, USB / HID, USB / SPP ve OPOS protokolünü destekler.” 

ANA ÖZELLİKLER
2 yıl garanti ile yüksek performanslı masa üstü okuyucu * rekabetçi fiyata!
Çok çeşitli 1D ve 2D barkodları destekler
Farklı çalışma ortamı gereksinimlerini karşılamak için çok yönlü tarama modu
Bir cep telefonu, tablet veya bilgisayar ekranında görüntülenen dijital barkodları okur (QR kodu dahil)
Hızlı ve doğru tarama, ergonomik tasarım ve elde taşınırken kolayca tutulur.
IP50 ve 1,5m den düşmeye karşı sağlam ve dayanıklı tasarım
Yazar Hakkında
1994 yılında kurulan şirketimiz günümüzde Ot/Vt alanında gıda sektörü başta olmak üzere barkod sisteminde kullanılan bir çok ekipmanı ithal ederek bayi ve son kullanıcı ile buluşturmakta, geliştirmiş olduğu yazılımlarla beraber stok yönetimi konusunda komple çözümler üretmektedir.

Logo

Barkod Sistemi