Comment are off

PA-720 | Sağlam El Terminali

PA 720  ANDROID EL TERMİNALİ

PA720 dayanıklı el terminali, iş yapma şeklinizde devrim yapabilir. En güncel Android deneyimi için Android 6.0’a sahip olan sağlam bilgisayarın gücünü şık bir pakette yaşayın.

Özellikler


GÜÇLÜ PLATFORM

PA720’nin dört çekirdekli işlemcisinin ve güncellenmiş 6.0 işletim sisteminin gücünü görmezden gelmek mümkün değildir. Basitliği açısından Android, açık kaynaklı bir platformda yazılım geliştirmenize olanak tanır ve binlerce işletme düzeyinde uygulamaya erişmenizi sağlar.

İster kalem defter sisteminden ister Windows el terminalinden geçiş yapın, geçişiniz PA720’nin cesur hızlı arayüzü sayesinde zahmetsiz olacak.

DAYANIKLILIK

PA720, tüketici sınıfı akıllı telefonların şık görünümünü korurken, herhangi bir kullanımla ilgili aşınmaya ve yıpranmaya karşı dayanıklı olacak şekilde üretilmiştir. PA720 Android el terminali, 150 cm ‘den beton zemine düşmeye dayanıklıdır. Bunun nedeni, PA720’u bir 4.7” çizilmeye dayanıklı dokunmatik ekranıyla donatılmıştır. PA720 ayrıca toza , suya ve neme karşı dayanıklıdır. Yoğun titreşimlere dayanıklıdır ve aşırı sıcaklıklarda güvenilir bir şekilde çalışır. PA720 gibi sağlam bir Android el cihazına yatırım yapmak, uzun vadede daha düşük bir toplam sahip olma maliyeti anlamına geliyor.

PA720, şirketinizin benzersiz zorlukları için üretilmiştir-kapsamlı titreşimler, aşırı sıcaklıklar ve sıvı dökülmelerine dayanacak şekilde tasarlanmıştır.

ANDROİD

PA720, iş için üretilmiştir. Güçlü bir barkod tarayıcı (1D veya 2D) veri toplama işlemlerini kolaylaştırır. Verileri olabildiğince verimli bir şekilde toplamak için fotoğraf makinesi ile tarayıcı arasında hızlı bir şekilde dönüşüm yapın.

Fiziksel tuşlar (bas-konuş düğmesi dahil) mobil çalışanlara rutin görevleri daha hızlı gerçekleştirir.

PA720 el cihazları, Unitech’in kendi Mobolink Mobil Cihaz Yönetimi uygulaması da dahil olmak üzere birçok farklı MDM yazılım programı ile desteklenmektedir.

KRİSTAL NET DOKUNMATİK EKRAN

En zorlu korumayla mevcut 4.7 inç ekranın keyfini çıkarın. Güzel ve tepki veren Gorilla Glass 3 dokunmatik ekranı kırılmadan beton zemine 1,5 metreden düşmeye dayanıklıdır.

PA720 ekstra koruma gerektirmeden çizilmelere karşı dayanıklıdır. Çalışanlar, el terminalinin durumu hakkında endişelenmeden ceplerinde ya da çalışma torbasında taşımakta serbesttirler.
Gün ışığı okunabilen ekran, aküyü boşaltmadan dış ortam kullanımını kolaylaştırır.

 
 

PA730


PA720


EA600
İşletim sistemi Android 6.0 Android 6.0 Android 5.1
İşlemci 1.7GHz sekiz-çekirdekli

64 bit
1.3GHz dört çekirdekli

64 bit
1.2GHz dört çekirdekli

32 bit
Ekran boyutu 5.0″ 4.7″ 5.0″
Çalışırken Değiştirilebilir Pil  
Veri Toplama      
1D Barkodları tarar
2D Barkodları Tarar
NFC
Kablosuz      
Bluetooth
Kablosuz internet
WWAN
Verizon Sertifikalı 4G LTE    
Düşme Testi 1.8 m 1,5 m 1,5 m

ANA ÖZELLİKLER
Android 6.0
Dört çekirdekli işlemci
3 GB RAM / 16 GB Flash
12 Saatlik pil (çalışırken değiştirilebilir)
Entegre 1D / 2D barkod tarayıcı ve NFC okuyucu
Sağlam pogo pin konnektör
Bas-konuş butonu
4.7 “Gorilla Cam 3 dokunmatik ekran
IP65 , 1,5 metrelik beton zemine düşme
Garantili: 2 yıl
Yazar Hakkında

Logo

SmartPos Market, WinPos Depo Otomasyonu, WinSat Saha Satış Uygulama, WorkGroup, Cash&Carry Çözüm, Mağaza Otomasyonu, Market Otomasyonu, Seri No Takip, Üretim Otomasyonu, Smartofis Mağazalar Arası Haberleşme, şube yönetimi, Andromobil, Andormobil Workgroup, Andromobil Mikro, Veyron Mobil Muhasebe, otomasyon ürünleri, barkod ürünleri, Barkod Okuyucu, Barkod Yazıcı, Barkodlu Teraziler, Dokunmatik Ekranlar, Dokunmatik Pos, El Terminali, Kasalar ve Fiyat gör, Müşteri Göstergesi, Okuyucular, RFID, Tüketici Elektroniği, All in one pc, Monitör, Led Ekran, Fiş Yazıcı, Araç Muhasebe Seti, Led Aydınlatma, Etiket, Kartuş, Ribon