Comment are off

Unitech MS-846 2D Barkod Okuyucu


Broşür

5 YIL BİREBİR DEĞİŞTİRME GARANTİLİ

YÜKSEK OKUMA PERFORMANSI

ECZANELER İÇİN İDEAL

Etkin bir  veri toplamayı sağlayan MS846 verimliliği artırmak için yüksek performans sunar. Düşük maliyetli ve güvenilir el okuyucusu, kişisel tanımlama, bilet yönetimi,eczacılık ve oyun pazarı gibi çok çeşitli uygulamalar için ideal bir okuyucudur.
MS846, kurumsal ortamda en fazla fayda sağlamak için, herhangi bir oryantasyonda üstün tarama sağlar. Nem ve toza karşı IP42 sertifikalı okuyucumuz 1.5 metreden beton zemine düşmeye karşı test edilmiştir. Çalışanlarınızdan biri MS846’yı (somut olarak) yere düşürürse, elinize alıp sorunsuz bir şekilde okutmaya devam edebilirsiniz. Ayrıca, tetik tasarımı, uzun süre 1 milyon kez basmaya karşı dayanıklıdır. MS846 işyerinde iş gücünüzü ortaya çıkartmak için uygun fiyat ve dayanıklılıkta üretilmiştir.

ÜSTÜN VERİ TOPLAMA PERFORMANSI:
Üstün veri toplama performansıyla MS846 el okuyucusu 355 mm’ye kadar 1D ve 2D barkod okuma mesafesini destekler; ayrıca ileri teknoloji, cep telefonu ekranlarında barkodları okuma yeteneğine sahiptir. Mobil kupon alma, kontrol envanteri ve hızlı kontrol yoluyla işletmeler için akıllı bir yol çizer.

PRATİK VE KOMPAKT TASARIM :
Ergonomik ve kompakt tasarımı ile MS846, çift modlarda çalıştırmak kolaydır: tetik modu ve otomatik okuma modu, bu tarayıcı depolama, perakende ve nakliye için en ideal çözümü sunar.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
Işık Kaynağı625 nm
Çözünürlük 1D barkod: 4 mil
2D barkod: 6.6mil
Kontrast Siyah ve beyaz % 25
Tarama Açısı Çarpıklık & Pitch 60 ° ±
Tarama mesafesi 4 ~ 28cm
Tarama Modu el tarama
sürekli tarama
cep telefonu ekran modu
Tarama uyarısı Ses,
LED ışıklar
İletişimUSB
IP derecesi IP 42
Çalışma sıcaklığı 0 ° C ~ 45 ° C
Depolama Sıcaklığı -20 ° C ~ 60 ° C
Çalışma nemi % 5 ile% 95 yoğuşmasız
Yükseklik 1,5 m beton zemine düşme
Elektriksel Özellikler DC 5V
Güç tüketimi akımı 400 mA
Barkod Boyut1D: UPC / EAN, UPC Ekleri ile /
EAN, Bookland EAN,
ISSN, UCC Kupon Genişletilmiş Kod,
Code 128, GS1-128, ISBT 128, Code 39,
Code 39 Full ASCII, Trioptic Code 39,
Code 32, Code 93, Code11, 5,
Codabar, MSI, 5 Çinli 2,
GS1 DataBar 5’e Matrix 2,
5 Interleaved 2, Ayrık 2
varyantı, 5 3 ISBT Concat Kore
2D: PDF417, MicroPDF417,
Kompozit Kodları, Data Matrix,
Maxicode, QR Code, MicroQR, Aztek
Okuyucu ölçüleri L107 x W70 x H180 mm
Okuyucu ağırlığı 160 g
Sertifikalar CE, FCC, BSMI
Stand, USB kablo
Yazar Hakkında
1994 yılında kurulan şirketimiz günümüzde Ot/Vt alanında gıda sektörü başta olmak üzere barkod sisteminde kullanılan bir çok ekipmanı ithal ederek bayi ve son kullanıcı ile buluşturmakta, geliştirmiş olduğu yazılımlarla beraber stok yönetimi konusunda komple çözümler üretmektedir.

Logo

SmartPos Market, WinPos Depo Otomasyonu, WinSat Saha Satış Uygulama, WorkGroup, Cash&Carry Çözüm, Mağaza Otomasyonu, Market Otomasyonu, Seri No Takip, Üretim Otomasyonu, Smartofis Mağazalar Arası Haberleşme, şube yönetimi, Andromobil, Andormobil Workgroup, Andromobil Mikro, Veyron Mobil Muhasebe, otomasyon ürünleri, barkod ürünleri, Barkod Okuyucu, Barkod Yazıcı, Barkodlu Teraziler, Dokunmatik Ekranlar, Dokunmatik Pos, El Terminali, Kasalar ve Fiyat gör, Müşteri Göstergesi, Okuyucular, RFID, Tüketici Elektroniği, All in one pc, Monitör, Led Ekran, Fiş Yazıcı, Araç Muhasebe Seti, Led Aydınlatma, Etiket, Kartuş, Ribon