Comment are off

MS-650 Yüzük Barkod Okuyucu

 

 

 

 

MS-650 YÜZÜK BARKOD OKUYUCU

MS650 Yüzük Okuyucu,  her iki elini de serbest tutmak için parmağınıza takmanıza izin veren ultra kompakt bir Bluetooth barkod okuyucudur. MS650, tüm tek boyutlu barkodları okuma yeteneğine sahiptir ve depo, lojistik ve envanter yönetimi gibi geniş bir uygulama yelpazesinde iş akışını düzenlemek için tasarlanmıştır.

ÖZELLİKLER


KOMPAKT GİYİLEBİLİR YÜZÜK TARAYICI

MS650’nin eşsiz kayış tasarımı kolaylık sağlar, yüzük parmağınıza veya orta parmağınıza kolayca takılabilir ve güvenli bir şekilde kalır. Bu cihaz, veri toplama yaparken en iyi işlevselliği sağlamakla birlikte kullanıcılar için esneklik ve rahatlığı artırır. Giyilebilir tasarımıyla, kazara düşmeleri önleme, iş verimliliğiyle sonuçlanır.

LCD EKRANLARDA ÜSTÜN OKUNABİLİRLİK

MS650, LCD ekran yüzeylerinde, hatta yansıtıcı ekranlarda bile 1D barkodları tarama özelliğine sahiptir. Herhangi bir oryantasyonda kağıt okuyabilir ve karanlıktan doğrudan güneş ışığına (70.000 lux) kadar her türlü ışık koşulunda barkodları otomatik olarak kendi görüş alanı içerisinden yakalayabilir. MS650, işgücünüze satış noktasında ve erişim kontrol yönetimi uygulamalarında kullanmak için uygun ekrandaki barkod okunabilirliğini verir. Yüksek hızda dekoder, hızlı bir tarama motoruyla eşleştirilmiş olan MS650 kablosuz halka barkod okuyucu, saniyede 400 tarama kadar mükemmel performans sunar ve 4 mil çözünürlük ve 130 mm’ye kadar tarama genişliği ile 1D barkod verilerini yakalar. Üstelik, IP42 sertifikalı , toza ve suya karşı , 1.5 metreden beton zemine düşmeye karşı dayanıklıdır.

VERİ OKUMA

Kablosuz BT 4.1 teknolojisinin Bluetooth HID arayüzü ile MS650, akıllı telefonunuz ve tabletleriniz (iOS veya android sistemi dahil) ile karmaşık bir kurulum yapmaksızın kolayca bağlanabilir. Ayrıca, kablosuz BT 4.1, verileri yetkisiz erişime karşı korumak için AES 128-bit şifrelemeyi destekler ve veri MS650 halka tarayıcıdan ana bilgisayara iletilirken 24-bit CRC gözetiminden yararlanarak etkileşimleri etkili bir şekilde önler.

ESNEK KABLOSUZ BAĞLANTILAR

MS650, iş yerindeki verimliliğin artırılmasına yardımcı olan esneklik sunar. Barkod veri toplama işlemini tüm kullanıcılar için basit ve güvenilir hale getiren tek dokunmalı düğme tasarımının basitliği ile kablosuz teknolojinin kolaylığını sağlar. Buna ek olarak, MS650, kablosuz sinyal aralığı dışında iken veri kaybolmasını önleyen bir otomatik mod ile kullanılabilir; ayrıca verileri basit bir ayar ile arka uç sistemine yükleyerek, görevleri tamamlamanıza izin verir. Buna ek olarak, MS650, bir veri aktarımını kolaylaştırmanızı ve dahili Lityum-iyon pilini standart bir USB portu kullanarak şarj etmenizi sağlar. Ergonomik ve kompakt tasarımı ile MS650 kablosuz yüzük barkod tarayıcısı, veri toplama görevlerini tamamlamanın güçlü bir yoludur.
 

 

ÖZELLİKLER
Hafif ve benzersiz taşınabilir halka tasarımı
Mobil cihaz ekranlarından doğrusal barkodları okuma yeteneğine sahiptir
9 metre çalışma aralığı
1.5 metreden beton zemine düşmeye dayanıklı
Akıllı telefonlar ve tabletler ile kolayca eşleştirilir (iOS / Android de dahil olmak üzere)
USB portu üzerinden tarayıcıdan bilgisayara toplu veri aktarımı
Su ve toza karşı IP42 koruma
Tam Kullanım Pil Ömrü: 8 saate kadar
Granti 2 Yıl
Yazar Hakkında
1994 yılında kurulan şirketimiz günümüzde Ot/Vt alanında gıda sektörü başta olmak üzere barkod sisteminde kullanılan bir çok ekipmanı ithal ederek bayi ve son kullanıcı ile buluşturmakta, geliştirmiş olduğu yazılımlarla beraber stok yönetimi konusunda komple çözümler üretmektedir.

Logo

Barkod Sistemi