Comment are off

Ingenico Move 5000F


Ingenico firmasının yeni oyuncusu Ingenico Move 5000F Mobil YazarkasaPOS oyuna başladı. Yeni nesil yazarkasa pos içeriğindeki birçok yenilikle beraber geldi.
Şebekedeki her türlü bağlantı ortamında çalışabilecek şekilde tasarlanan Move 5000 F 4G/2G ve Ethernet bağlantısı üzerinden bağlantı kurarak geniş bir bağlantı seçeneğine sahip. Geniş dokunmatik ve renkli ekranı ergonomik tuş takımı ile desteklenmiş. Üstün pil performansı yoğun çalışmada kullanıcılar için yeterli bir çalış ortamı oluşturuyor. Restoran ve paket servis uygulamalarında kullanıcı dostu yapısı ile sadece 420 gram ağırlığı kullanıcıyı yormadan çalışma imkânı veriyor. En yüksek güvenlik sertifikaları ile donatılan Move 5000 F düşmelere, sıcak ve soğuğa karşı da dayanıklı.
İsteyen kullanıcılar para çekmecesi de bağlayarak masaüstü kullanabiliyorlar. Opsiyonel GPS ve barkod okuyucu ile donatılabilen Move 5000 F stok takip programları ile entegre çalışabiliyor. Ortak Pos ile desteklenen yazarkasa pos temassız ödeme dahil tüm ödeme tiplerini desteklemektedir.

Dokunmatik Renkli Ekran ve Ergonomik Tasarım

Dokunmatik renkli ekranı zor şartlarda çalışmaya duyarlı eldivenle dahi kullanılabilen yüksek çözünürlüklü kapasitif yapıya sahip uzun süreli kullanımlarda hassasiyet kaybı olmayacak şekilde tasarlanan ekran kullanıcılara göre özelleştirilebilmekte.

ingenico

Ingenico Move 5000F Mobil Yazarkasa POS Dokunmatik Ekran

Sürekli Haberleşme de Move 5000F Kalitesi


4G ve 2G geçişli olarak tasarlanan Move 5000 F yazarkasa pos alternatif olarak Ethernet bağlantısına da sahip. Gelişmiş creadle veya beşik diye adlandırılan şarj ve haberleşme ünitesi para çekmecesi bağlantısına imkân vermekte.

Tüm Ödeme Şekilleri Ingenico Move 5000F Mobil Yazarkasa POS’da

Manyetik ödeme, Smart kart desteği, temassız ödeme, NFC, EMV Chip&Pin, nakit ödeme ve QR kod (kare kod) ile ödeme gibi farklı ödeme seçeneklerine sahip Move 5000 F ortak pos kullanımına uygun ve bankların puan kazanma uygulamalarını desteklemekte.

ingenico2

Ingenico Move 5000F Mobil Yazarkasa POS Temassız Okuma

Barkod Okuyucu ve GPS Desteği (opsiyonel)

Standart satın almada beraber gelmeyen barkod okuyucu ve GPS desteği kasa ile beraber satın alınması durumunda stok yönetim projelerinde çok rahatlıkla kullanılabilir. GPS sistemi konum belirleme ve takip sistemlerine uygun olarak kullanılabilir.
Saniyede 30 satır yazabile printerı oldukça hızlı ve uzun ömürlü. Yüksek kapasiteli bataryası yoğun kullanımda bile sizi asla yolda bırakmaz. 3 milyon satırlık EKÜ sü oldukça uzun ömürlü bir kullanıma sahip.
Yaygın teknik servis ağı ile tüm Türkiye’de rahatlıkla hizmet alınabilen Ingenico Move 5000 F şimdi her işletme sahibinin sahip olmak istediği oyuncu.

 

Yazar Hakkında
1994 yılında kurulan şirketimiz günümüzde Ot/Vt alanında gıda sektörü başta olmak üzere barkod sisteminde kullanılan bir çok ekipmanı ithal ederek bayi ve son kullanıcı ile buluşturmakta, geliştirmiş olduğu yazılımlarla beraber stok yönetimi konusunda komple çözümler üretmektedir.

Logo

Barkod Sistemi