Comment are off

Market Barkod Programı

Barkod Sistemi için Smartpos market barkod programı çok kolay şekilde stok tutmayı sağlayarak satışı da çok kolaylaştırmıştır. Terazi ile ve kasalarla olan entegrasyonu sayesinde hem uygun sahip olma şartları oluşmuş hem de bilgi işlem elemanı olmadan sistem patron tarafından çok kolay kullanılmaktadır. Terazi den tartım bilgisini direk alır ve etiket maliyetini ortadan kaldırır. Hem kullanım maliyeti hem de ilk satın alma maliyeti daha uygundur.  İstediğiniz yazıcıdan etiketinizi istediğiniz büyüklükte ve tasarımda yazdırabilirsiniz.

PDF Dökümanı

Üçüncü parti yazılımlarla olan entegrasyonu sayesinde merkezi bir yapıya çok kolay sahip olabilir siniz.

smartpos-market

Market Barkod Sistemi

smartpos-market1

Hızlı Satış Programı

 

 

 

 

 

 

 

Bunu çok seveceksiniz !!!

Hedef kitle olarak tüm perakende satış yapan mağazalar düşünülmüş ve tasarlanmıştır. Ayakkabıcılar, bijutericiler, tuhafiyeler, giyim mağazaları, manavlar, kasaplar kısaca aklına perakende adına ne geliyorsa hepsi.

smartpos-001

Puan- Promosyon Modülü

SMARTPOS ön ofis yazılımı SQLServer la haberleşerek çalışır. Yönetim programı SQL den verileri çeker ve kasalara gönderilmesini sağlar. Bu sayede şubelere Server kurulmasına gerek kalmaz. Kasa onaylı poslarda olduğu gibi hem online hem offline çalışabilir. Bir posta olandan daha fazlası Smartpos ta mevcuttur. Direk olarak 144 adet direk ürün tuşu mevcuttur. Ana ekranda fişi askıya alma ve askıdaki fişi tekrar çağırıp satma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. (Askıya alve askıdaki işlemler) Müşteri listesini tıkladığınız zaman müşteri kartı mevcutsa direk kartı okutabilir ya da listeye tıklayıp adından müşterinizi seçebilirsiniz. Belge tekrarı son belgeyi tekrar yazdırır.

Terazi tuşuna basıldığında size aşağıdaki ekranı açar ve reyonuna göre ürün seçmenizi ister.

Buradan ürün seçildiği anda kendisine bağlı teraziden tartı bilgisini alıp direk ürünün satışını gerçekleştirir.

smartpos-007

Market Barkod Sistemi Fiş Örneği

Ürün listesini tıkladığınız anda ürünleri ismine göre arama yapabileceğiniz ekran açılır. Listeden istediğiniz ürünü seçip satışını gerçekleştirebilirsiniz. Belge iptali komple kesilen belgeyi iptal eder. Kasa giriş ve kasa çıkış kasaya verilen avansların ve kasadan yapılan ödemelerin girildiği tuşlardır. Satır iptal okutulan ürünler den satır bazlı iptali sağlar. Ara toplam fiş tutarını gösterir. Alt sıradaki tuşlar ödeme tuşlarıdır. Birden fazla ödeme tuşu tanımlayabilirsiniz. Nakit kredi kartı, Akbank kredi kartı, veresiye gibi. Smartpos’a aynı anda birden fazla printer bağlayıp (termal, nokta vuruşlu) farklı evrakları farklı printerden basabilir siniz. Samartpos la sattığınız ürünü iade alabilir ve gider pusulası düzenleyebilirsiniz. İşlem tuşuna tıkladığınızda aşağıdaki menü açılacaktır. Buradan günlük kasa raporunu alabilirsiniz. Ürün değişimi yapabilirsiniz. Ürün değişimi tıklandığında geri alınan ürün girilecek diğer yarım ekrana verilen ürün girilecek arada fark varsa tahsil edilecek ve sistem hem faturayı hem gider pusulasını hem de tahsilat makbuzunu oluşturacak ve print edecektir.

smartpos-016

Hızlı Satış Programı Yönetim Modülü

Belge seçimi fiş fatura iade evrak tipini seçmemizi sağlar. Masraf giriş eğer evraka bağlı bir masraf varsa onu girmemizi sağlar. Sistem girilen masrafı faturaya ilave edecektir.(nakliye, montaj, komisyon vs.)

Yazarkasa iletişim eğer sisteme bir yazarkasa bağlıysa kasaya bilgi ve departman gönderir. Sisteme yazarkasa bağlıysa kasadan Smartpos la hazırlamış olduğunuz fişi departman bazlı veya ürün bazlı olarak çıkarabilirsiniz. Etiket basa tıklandığında sistem etiket basılacak ürünleri seçmemizi sağlar ve tanımlı etiket yazıcısından raf veya ürün etiketi basabilirsiniz. Menü kapat işlem menüsünü kapatır. Programı kapat ise programı kapatır.

SMARTPOS YÖNETİM:

Bütün tanımlamaların yapıldığı kasalara bilgi gönderilen bölümdür. Küçük noktalarda herhangi bir arka ofis yazılımı olmadan buradan da ürün ve müşteri tanıtabilirsiniz. Barkod maskeleri, kullanıcı tanımları (kasiyerler), mağazalar, KDV tanımları, Yazarkasa tanımları, stok kartı tanımları, müşteri kartı tanımları ve promosyon tanımları buradan yapılıp kasalara gönderilir.

 

Logo

Barkod Sistemi