Comment are off

Manav Barkod Sistemi

Manav Otomasyonu

Manav barkod sistemi müşterisine kaliteli hizmet vermek isteyen işletmelerin tercihi. Günümüzde sektörel mağazaların çoğalmasıyla butik perakende mağazaları yaygınlaşmaya başladı. Farklı sektörlerde açılan sadece o sektörle ilgili ürün satan bu tip mağazalar gurme diye tabir edilen kaliteli ürünler satan müşterilerine en iyi hizmeti en uygun şekilde verebilecek yapıda tasarlanmaktadır.
Birçok firmanın özel mimarlık ofisleriyle çalışarak dizayn edilen reyonlar ve mağazalar oldukça hoş bir konseptte hizmet veriyor.
Manav reyonlarını en güzel şekilde dizayn etmek mimarlık ofisinin ve en iyi hizmeti vermek manav personelinin ise burada en iyi manav barkod sistemi kurmak ta bizim işimiz.
Manav firmalarının işletmesi kolay görünürken şubeleşme başladığı anda fire yüksekliği ve diğer sebeplerden kontrolü bir süpermarketten daha zor hale gelebilir. Manav ürünlerinin stokunu tutmakta çok kolay değildir. Çünkü domates gibi çok fire veren ürünler 2. Kalite veya çıkma adı altında farklı stoklardan satılmakta, ana domates ürününe her gün yeni alış faturası ile stok ilavesi gelmektedir.

Manav Barkod Sistemi

Manav Barkod Sistemi ile manavlar için özel olarak geliştirilmiş hızlı satış programını kullanarak kasada tartım yapıp satış işlemini bitirebilirsiniz.

Ön Muhasebe Programı

Burada ön plana çıkan çoklu şubeyi farklı fiyatlarla yönetebilecek, alışta %1 olan KDV’yi satışta %8 olduğu için reel karı doğru hesaplayacak, 2.kalite veya çıkma ürünlerin satışlarını ana üründen düşecek bir stok yönetim yapısı kurulmak zorunda.

Manav Barkod Sistemi Programı

Dokunmatik bilgisayarlar üzerinde çalışan hızlı satış programı, oldukça görsel yapısı, barkodlu teraziler ile ve seri port üzerinden bağlanan checkout terazilerle haberleşerek farklı kasiyerle çalışabilmesi kullanıcıya çok büyük kolaylıklar sağlamakta. Departman bazlı veya kasiyer bazlı raporlar oluşturulabilirken, toptan mal satışı yapılan müşteriler için de otomatik olarak %1 KDV oranıyla e-fatura veya e-arşiv fatura düzenlemekte, çıkan fireleri ve atılan ürünleri de sisteme sarf çıkış fişi ile girerek tam bir stok yönetimi yapılmasını sağlamakta.

Manav Barkod Sistemi

Gürme manavların ihtiyacına kesin çözüm manav barkod sistemi

Yazar Hakkında
1994 yılında kurulan şirketimiz günümüzde Ot/Vt alanında gıda sektörü başta olmak üzere barkod sisteminde kullanılan bir çok ekipmanı ithal ederek bayi ve son kullanıcı ile buluşturmakta, geliştirmiş olduğu yazılımlarla beraber stok yönetimi konusunda komple çözümler üretmektedir.

Logo

Barkod Sistemi