Comment are off

Mağaza Otomasyonu

Bir Mağazanın İhtiyacı Olan Her Şey

Giyim, halı, mobilya, beyaz eşya mağazalarının tamamında kullanılabilir. Sektöre farklı farklı uygulamalar yapılabilir. Seri numarası takip modülü sayesinde satılan ürünlerin garanti sürelerinin takipleri de yapılabilir.

İster giyim firmaları ister ayakkabı firmaları ister halı firmaları olsun çok kolay bir şekilde ana stoğun altına ürünlerini eklemekte ve takiplerini kolayca gerçekleştirebilmektedir.

Web tabanlı   olmasından dolayı bilgiye dilediğiniz her yerden ulaşır ,sipariş alabilir, e-arşiv ve e-fatura uygulamalarıyla satışlarınızı hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Barkod ve el terminali desteği sayesinde mal kabul ,ürün sevk ve satışları hatasız hale gelir.

Yazar Hakkında

Logo

SmartPos Market, WinPos Depo Otomasyonu, WinSat Saha Satış Uygulama, WorkGroup, Cash&Carry Çözüm, Mağaza Otomasyonu, Market Otomasyonu, Seri No Takip, Üretim Otomasyonu, Smartofis Mağazalar Arası Haberleşme, şube yönetimi, Andromobil, Andormobil Workgroup, Andromobil Mikro, Veyron Mobil Muhasebe, otomasyon ürünleri, barkod ürünleri, Barkod Okuyucu, Barkod Yazıcı, Barkodlu Teraziler, Dokunmatik Ekranlar, Dokunmatik Pos, El Terminali, Kasalar ve Fiyat gör, Müşteri Göstergesi, Okuyucular, RFID, Tüketici Elektroniği, All in one pc, Monitör, Led Ekran, Fiş Yazıcı, Araç Muhasebe Seti, Led Aydınlatma, Etiket, Kartuş, Ribon