Comment are off

Kaya Kardeşler iş yükünü devretti.

Kaya Kardeşler iş yükünü devretti.

Çamlıca Barkod un kendileri için geliştirmiş olduğu merkezi yönetim yazılımı ile şubelerini idaresi artık çok kolay.

Şubelere fiyat gitmiş gitmemiş terazilere fiyat aktarılmış mı acaba gibi sorular artık son buldu. Özel olarak geliştirilen yazılımlarla şubelerden sipariş girişi veya otomatik sipariş oluşturulması artık çok kolay. Sipariş vermek personele iş yükü çıkarmadan satış hızına göre merkeze veya tedarikçi firmaya sipariş oluşturulmakta oluşan bu siparişler merkezde el terminallerine düşmekte ve el terminalinden şube satış veya şube sevk evrağı ile siparişi veren yere sevk işlemleri yapılmaktadır.

Merkezden değiştirilen fiyatlar şubelere otomatik olarak gönderilmekte şubelere önce etiketini basmaları sonra teraziye bilgi göndermeleri son olarak da kasaya bilgi göndermeleri mesajları merkez kullanıcının ekranına düşmektedir. İşlemleri yapamayan şubeler merkezde otomatik olarak raporlanmaktadır.

Gün sonu işlemi yapıldıktan sonra da merkeze satışlar otomatik olarak aktarılmakta gene kullanıcının iş yükünü ortadan kaldırmaktadır.

İşinizi bize devredin rahat edin.

 

Yazar Hakkında
1994 yılında kurulan şirketimiz günümüzde Ot/Vt alanında gıda sektörü başta olmak üzere barkod sisteminde kullanılan bir çok ekipmanı ithal ederek bayi ve son kullanıcı ile buluşturmakta, geliştirmiş olduğu yazılımlarla beraber stok yönetimi konusunda komple çözümler üretmektedir.

Logo

Barkod Sistemi