Comment are off

Kaya Kardeşler iş yükünü devretti.

Kaya Kardeşler iş yükünü devretti.

Çamlıca Barkod un kendileri için geliştirmiş olduğu merkezi yönetim yazılımı ile şubelerini idaresi artık çok kolay.

Şubelere fiyat gitmiş gitmemiş terazilere fiyat aktarılmış mı acaba gibi sorular artık son buldu. Özel olarak geliştirilen yazılımlarla şubelerden sipariş girişi veya otomatik sipariş oluşturulması artık çok kolay. Sipariş vermek personele iş yükü çıkarmadan satış hızına göre merkeze veya tedarikçi firmaya sipariş oluşturulmakta oluşan bu siparişler merkezde el terminallerine düşmekte ve el terminalinden şube satış veya şube sevk evrağı ile siparişi veren yere sevk işlemleri yapılmaktadır.

Merkezden değiştirilen fiyatlar şubelere otomatik olarak gönderilmekte şubelere önce etiketini basmaları sonra teraziye bilgi göndermeleri son olarak da kasaya bilgi göndermeleri mesajları merkez kullanıcının ekranına düşmektedir. İşlemleri yapamayan şubeler merkezde otomatik olarak raporlanmaktadır.

Gün sonu işlemi yapıldıktan sonra da merkeze satışlar otomatik olarak aktarılmakta gene kullanıcının iş yükünü ortadan kaldırmaktadır.

İşinizi bize devredin rahat edin.

 

Yazar Hakkında

Logo

SmartPos Market, WinPos Depo Otomasyonu, WinSat Saha Satış Uygulama, WorkGroup, Cash&Carry Çözüm, Mağaza Otomasyonu, Market Otomasyonu, Seri No Takip, Üretim Otomasyonu, Smartofis Mağazalar Arası Haberleşme, şube yönetimi, Andromobil, Andormobil Workgroup, Andromobil Mikro, Veyron Mobil Muhasebe, otomasyon ürünleri, barkod ürünleri, Barkod Okuyucu, Barkod Yazıcı, Barkodlu Teraziler, Dokunmatik Ekranlar, Dokunmatik Pos, El Terminali, Kasalar ve Fiyat gör, Müşteri Göstergesi, Okuyucular, RFID, Tüketici Elektroniği, All in one pc, Monitör, Led Ekran, Fiş Yazıcı, Araç Muhasebe Seti, Led Aydınlatma, Etiket, Kartuş, Ribon