Comment are off

Ibm Surepos 500 Dokunmatik Pos Bilgisayar

Bu seri, zerafeti ve dokunmatik ekranı ile ön plana çıkmaktadır. Dokunmatik ekran. komplike satış uygulamalarının hızlı kullanımını sağlar. Bu nedenle satış operasyonunda hızlı ürün okuma ve promosyon hesaplarını çabuk yapılması dışında, gereklilik programın kasiyer tarafından hızlı kullanılması olduğunda Surepos 500 seçimi daha uygun hale gelmektedir. Kızılötesi dokunmatik teknolojisi ile Surepos 500 ekranı uzun süre kalibrasyon gerektirmemekte ve  daha uzun ömürlü olmaktadır.
Öte yandan üründe fan (soğutma pervanesi) kullanılmamakta, soğutma kapalı devre su devridaimi ile sağlanmaktadır. Bu nedenle hijyenik ve dayanıklı olan bu ürün, dünya’da restaurant, cafe ve otellerin tercihi haline gelmiştir.

Ibm Surepos 500

Ekran-Dokunmatik                     15″ IR Touchscreen

İşlemci                                             2.53 GHz Intel G540

Ağırlık                                              12.3 Kg

Sistem Hafızası                             2 Gb DDR2 (8GB Maks.)

Ekran Belleği                                 Intel DVMT sürücü ile 256 Mb’a kadar

Sabit Disk                                       80 Gb Sata 2 HDD

USB Girişleri                                  1x24v. 1x12v. 7xUSB 2.0

RS-232 Girişleri                             3x standart 1x powered MSR

Para Çekmecesi  Portu              2

 

Logo

SmartPos Market, WinPos Depo Otomasyonu, WinSat Saha Satış Uygulama, WorkGroup, Cash&Carry Çözüm, Mağaza Otomasyonu, Market Otomasyonu, Seri No Takip, Üretim Otomasyonu, Smartofis Mağazalar Arası Haberleşme, şube yönetimi, Andromobil, Andormobil Workgroup, Andromobil Mikro, Veyron Mobil Muhasebe, otomasyon ürünleri, barkod ürünleri, Barkod Okuyucu, Barkod Yazıcı, Barkodlu Teraziler, Dokunmatik Ekranlar, Dokunmatik Pos, El Terminali, Kasalar ve Fiyat gör, Müşteri Göstergesi, Okuyucular, RFID, Tüketici Elektroniği, All in one pc, Monitör, Led Ekran, Fiş Yazıcı, Araç Muhasebe Seti, Led Aydınlatma, Etiket, Kartuş, Ribon