Comment are off

PSC Dokunmatik Pos Bilgisayar J1900

Bu gün size Psc pos j1900 işlemcili dokunmatik pos bilgisayar makinemizi tanıtmak istiyoruz. Eski nesil atom işlemcilere göre çok daha iyi performans veren j1900 işlemciler güçlü dokunma özeliklere sahip kapasitif ekranlarla güçlendirilmiştir. Kapasitif ekranın özelliği sert dokunmaya maruz kalmadan daha yumuşak temaslarla parmak işaretlerini algılamakta bu da arıza oranlarını çok aşağı düşürmektedir. Rezistif ekranlar baskıya dayalı olarak algılama yaparken kapasitif ekranlar çok küçük temasları bile algılamakta ama kızılötesi dokunmatik ekranlardaki gibi cisim çarpmaları veya yaz günlerinde ekrana konan sineklerin dokunma hislerini ise algılamamaktadır.
Bunun dışında yeni nesil Msata disklerle desteklenen makinalar veri iletişimi yönünden eski nesil diskler göre çok daha fazla performans üretmektedir. Standart olarak 4 gigabayt ram ve 64 gigabayt Msata disk ile gelen makinalar istenirse opsiyonel olarak 8 gb ram 128 gb Msata diskle de alınabilmektedir.

Psc Dokunmatik Pos Bilgisayar

Psc dokunmatik pos bilgisayar j1900 modelde fansız üretim yapıyor.

Fansız tasarımı ile toz toplanması minumuma indirilmiş olan cihazlarımız sessiz bir çalışma sunmakta ve elektrik tüketimi de ısı azaldığı için minumuma indirgemektedir. Makinelerin ürettiği ısı azaldığı için küresel ısınmaya çok azda olsa bir fayda oluşturmaktadır.
Besleme ünitesi (power) ayak içine gizlenmiş bu da ürünün arıza ihtimallerini ortadan kaldırmıştır. Besleme ünitesi ayrı olan ürünler de adaptör kaybolması kablo kargaşası veya masa altlarında sıvı teması gibi sorunlardan dolayı sık oluşan arızalar PSC poslarda çok aza indirgenmiştir.
Tek ekran dokunmatik veya çift ekran olarak satılan makineler istenirse opsiyonel olarak çift ekran dokunmatik olarak ta satın alınabilmektedir. Özellikle anket uygulaması yapmak isteyen firmalar ikinci ekranı da dokunmatik olarak satın almakta ve geliştirdikleri uygulamalar ile müşterilerine KVKK kapsamında kendi özel bilgilerini buradan tuşlamalarını sağlamakta veya anket uygulaması yaparak müşteri memnuniyetini maksimum seviyeye çıkarmaktadır. Çift ekran tercihi ile ikinci ekranda reklam oynatarak lansman yapmak istedikleri ürünleri buradan müşterilerine tanıtmakta veya firmalara kiraya vererek buradan reklam geliri elde edebilmektedirler. Ayrıca ikinci ekran satış başladığı anda müşteri ekranına dönüşmekte görsel olarak müşteriye aldığı ürünleri fiyatlarını ve toplam fiş tutarını izlemesini de sağlamaktadır.
Psc dokunmatik pos bilgisayar size eşsiz bir deneyim sunmak için farklı ekran ve işlemci seçenekleri ile Teknolojiyi takip etmeyin kullanın sloganı ile her zaman kaliteli ürünleri en iyi şartlarda sunmaya devam edecektir.

Psc J1900 Dokunmatik Pos Bilgisayar

Yazar Hakkında
1994 yılında kurulan şirketimiz günümüzde Ot/Vt alanında gıda sektörü başta olmak üzere barkod sisteminde kullanılan bir çok ekipmanı ithal ederek bayi ve son kullanıcı ile buluşturmakta, geliştirmiş olduğu yazılımlarla beraber stok yönetimi konusunda komple çözümler üretmektedir.

Logo

Barkod Sistemi