Comment are off

DIGI SM5500 Ba Terazi

DIGI-SM5500-Ba2

 

Dökümanlar

PDF Dökümanı     Driver (Sürücü ) ve Araçlar – Tümü

 

İkinci fiş yazıcısı
Şeffaf gösterge Elexy
12,1” büyük ekran harici
Wireless iletişim
E-label ve infocard
Barkod okuyucu
Manyetik kart okuyucu
Gövde içi hoparlör
Linerless yazıcı ( taşıyıcı kağıdı olmayan etiket basma özelliği)

Artan rekabet ortamında satışlarınızı arttırmanı, müşteri sadakati yaratmanız ve işletmenizin katma değerini yükseltmenin kestirmeyolu.
12,1” renkli video ekranı ile müşterinize ürün resimlerini ve videoları oynatabilme
8,4” dokunmatik ekran ile menüler arası geçiş, ürün bilgilerine kolay ulaşım, uzaktan tezgahtar eğitimi için ekran kullanımı. Ayrıca açısı ayarlanabilir ekran ile ergonomi.
Tezgahtar ekranında ürün bazlı indirimler, yapılan indirim tutarı, pişirme tarifleri, özel indirim kuponları, çapraz promosyonlar yapılabilmektedir. Bu indirimler ile ilgili kuponlar opsiyonel yazıcı ile basabilme
Çıkarılıp yıkanabilen nümerik tuştakımı ile hijyen
Balık gibi reyonlarda sıra numarası verebilir.
80 mm genişlik ve 240 mm uzunlukta baskı yapabilir.
512 Mb ram ve 2/4 Gb data belleği bulunmaktadır.
SM5400 modeli tüm bilgisayar tabanlı terazi özelliklerini taşımakla beraber daha ekonomiktir. Özellikle SM5400 EV tipi az yer kaplayan tasarım ve ergonomik kullanıma sahiptir.

Logo

SmartPos Market, WinPos Depo Otomasyonu, WinSat Saha Satış Uygulama, WorkGroup, Cash&Carry Çözüm, Mağaza Otomasyonu, Market Otomasyonu, Seri No Takip, Üretim Otomasyonu, Smartofis Mağazalar Arası Haberleşme, şube yönetimi, Andromobil, Andormobil Workgroup, Andromobil Mikro, Veyron Mobil Muhasebe, otomasyon ürünleri, barkod ürünleri, Barkod Okuyucu, Barkod Yazıcı, Barkodlu Teraziler, Dokunmatik Ekranlar, Dokunmatik Pos, El Terminali, Kasalar ve Fiyat gör, Müşteri Göstergesi, Okuyucular, RFID, Tüketici Elektroniği, All in one pc, Monitör, Led Ekran, Fiş Yazıcı, Araç Muhasebe Seti, Led Aydınlatma, Etiket, Kartuş, Ribon