Comment are off

DIGI SM100PCS Plus Barkodlu Terazi

Çabuk tartma ve hızlı yazdırma işlemi verimliliği artırır. SM-100 serisi barkodlu terazi, herhangi bir perakende marketin tartma ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Bu seri, marketinizin işlemleri için en iyi değeri vermektedir.

Dökümanlar

PDF Dökümanı     Driver (Sürücü ) ve Araçlar – Tümü

Digi SM-100PCS Barkodlu Terazi

Çabuk tartma ve hızlı yazdırma işlemi verimliliği artırır. SM-100 serisi, herhangi bir perakende marketin tartma ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Bu seri, marketinizin işlemleri için en iyi değeri vermektedir.

Güvenilir yazdırma mekanizması

Terazideki büyük açıklık sayasinde termal kağıt rulosunun değiştirilmesi kolaydır. Bu ise etiket veya fiş rulosunun hızla takılabilmesini sağlar. Bu hızlı erişinm ruloların idaresini ve market içinde bakımı kolaylaştırark israfı,hatayı ve maliyeti azaltır.

Güçlü iletişim özellikleri standardı

Standart Ethernet veya RS-232 ara birimi sayesinde,teraziler arası iletişim ve market kontrolüyle iletişim kolaylıkla mümkün olabilmektedir. Kablosuz LAN ağ ara birimi sayesinde, terazi kurulum noktaları ayrıca masrafa gerek kalmadan kolayca değiştirilebilir (Kablosuz ağ kartı opsiyoneldir). Hızlı tartma stabilizasyonu ve hızlı etiket/fiş yazdırma özellikleri operatöre müşterilere daha fazla hizmet verme ve işlem hacmini artırma imkanını vermektedir. İşlemin daha da iyileştirilebilmesi için barkod okuyucu da cihaza bağlanabilir. Müşterilere daha iyi hizmet sıunmak amacıyla beslenme bilgileri ve izlenebilirlik bilgileri de tasarlanıp yazdırılabilir.

 

Tartım kapasite-hassasiyeti 6/15 Kg – 2 g/5 g
Tuş takımı Mekanik anahtar, açma kapama tuşu, 10 adet numerik tuş , 56 ön hafıza tuşları.
Yazıcı Kağıt Tipi Etiket ve fiş
Yazıcı Kağıt Boyutları Maks 60mm*220mm
Yazıcı Hızı Etiket: 80 mm/sn Fiş: 100 mm/sn
Çalışma sıcaklığı -10°C ~ 40°C (14F ~ 104F)
Haberleşme standartları RS-232c / Ethernet / wireless (opsiyonel)

Logo

Barkod Sistemi