Comment are off

Densi RLS 1000 Barkodlu Terazi

İleri teknolojisi, sağlam yapısı, hassas tartımı, tamamen Türkçe menüleri ve 3 yıllık garanti süresi öne çıkan Densi RLS 1000 barkodlu terazi; manav, kasap, şarküteri, aktar ve süpermarketlerin reyonlarında boy gösteriyor.

Densi Rls 1000 Barkodlu Terazi

Densi Rls 1000 Barkodlu Sistem Terazisi ister 10 metrekare ister 10 bin metrekare olsun perakende sektörünün yeni nesil barkod sistemi ekipmanı

Densi RLS 1000 Barkodlu Terazi Özellikler

Model RLS1000
Kapasite 15 kg          30 kg
Taksimat 2/5g            5/10g
Iç Çözünürlük 1/30,000
Harici Çözünürlük 1/3,000; 1/ 6000 (İkili Taksimat)
Hafıza 16 MB, 12,000 PLU, 12,000 Mesaj, 2 etiket tipi, 1025 rapor
Gösterge Tipi Grafik LCD
Çalışma Sıcaklığı -20℃~ 50℃
Güç AC 240V
Kefe boyutları(mm) 344,9 mm x 272 mm
Boyutlar(mm) 360(E) x 360(B) x 106(Y)
Ürün ağırlığı (kg) 8 kg

İleri teknolojisi ful grafik ekranı ile öne çıkan barkodlu sistem terazisi hassas tartım yapıp 100 gramın altında etiket basmak isteyen firmaların da kullanımına göre programlanabilmektedir. Farklı taksimat ayarlarına göre tartım yapabilecek şekilde geliştirilen alt yapısı sayesinde 30 kg lık terazi 6 kilograma kadar tartı yaparken 2 gram hassasiyetle çalışmakta, 15 kg lık model ise 3 kilograma kadar 1 gram hassasiyetle tartım yapabilmektedir. Bu da pahalı ürün satan firmaların işinde vazgeçilmez bir yer edinmesini sağlamaktadır.

10.000 plu (teraziye yüklenen stok adedi) hafızasına sahip Densi Rls 1000 barkodlu sistem terazisi klavyesinde 112 ön hafıza tuşuna sahiptir. Ön hafıza tuşları çift kademe olarak kullanılarak 224 olarak kullanılabilmektedir.
Kartuşlu yapısı sayesinde etiket rulosunu değiştirmek çok kolaydır. Dikey olarak konumlandırılan termal kafası üzerinde kir ve toz birikmediği için yatay konumlu termal kafa kullanan terazilere göre çok daha uzun ömürlüdür.

Farklı terazi programları ile entegre çalışması sayesinde farklı terazilerle aynı yerde çok rahat bir şekilde konumlandırılabilir. Tcp-ip üzerinden haberleşen barkodlu terazi çok hızlı bir şekilde stok programından aktarılan pluları kendi üzerine alarak çalışmaya başlayabilir.
Suya ve neme dayanıklı olarak geliştirilen Densi RLS 1000 barkodlu terazi üzerindeki elektronik modül ile böceklere karşı kendini koruma altında tutarak uzun ömürlü bir çalışma sunmaktadır.
Kare kod kullanmak isteyen firmalar için 8 ayrı operatör desteği ile farklı ürünleri tartıp tek bir kare kod olarak fiş üzerine basabilmektedir. Buna uygun hızlı satış programları ile tek bir barkodu okutarak bir sürü ürünü tek seferde satışını gerçekleştirebilir ürün bazlı hırsızlıkların ve kayıpların önüne geçebilirsiniz.
Kendinize özgü etiket tasarımları yaparak etiket üzerinde firma logonuzu da basabilirsiniz.
Tcp-ip ve RS 232 portu ile üretilen barkodlu terazi istenirse Access point takılarak kablosuz hale de getirilebilir.
Kendi üzerindeki yazılım ile istediğiniz raporlamaları yapabilir satış bilgilerini sürekli olarak bağlı olduğu bilgisayara göndermesini sağlayabilirsiniz.

Yazar Hakkında
1994 yılında kurulan şirketimiz günümüzde Ot/Vt alanında gıda sektörü başta olmak üzere barkod sisteminde kullanılan bir çok ekipmanı ithal ederek bayi ve son kullanıcı ile buluşturmakta, geliştirmiş olduğu yazılımlarla beraber stok yönetimi konusunda komple çözümler üretmektedir.

Logo

Barkod Sistemi