Comment are off

Datalogic Barkod Okuyucu Magellan VSi 3200

VSi 3200 1D/2D(karekod) Datalogic Barkod Okuyucu

Datalogic Magellan VSi 3200 Barkod Okuyucu

Datalogic VS 3200 Barkod Okuyucu 1D ve 2D barkod okuyucu

1D ve 2D barkodları hızlı ve doğru bir şekilde okuyan Datalogic Barkod Okuyucu rakipsiz. Datalogic barkod okuyucu ailesinin en performanslı ürünlerinden biri olan Datalogic Magellan 3200 VSi masa üstü barkod okuyucu hem 1D barkodları hem 2D barkodları hatasız ve hızlı bir şekilde okuyarak sisteme aktarıyor.

Ürün fiyatı rakiplerinden biraz daha pahalı olmasına rağmen gösterdiği barkod okuma performansı kaliteden ödün vermeyen perakende noktalarının tercihi oluyor. Süpermarketlerin kasalarında yıllardan beri vazgeçilmez olan Datalogic Barkod Okuyucular ailenin bu üyesi ile yerini oldukça pekiştirdi.

● Masaüstü Imager Barkod Okuyucu
● 1280 x 1024 Piksel Imager Tarama
● 1D/2D barkodlarda agresif performans
● Telefon ve bilgisayar ekranından okuyabilme
● IP52 Standardında
● 1,2 metreden düşmeye dayanıklı
● MikroSD kart ile güncelleyebilme

Datalogic Magellan 3200 VSi Barkod Okuyucu yüksek çözünürlüklü imager tarayıcısı ile telefon ve bilgisayar ekranından da barkodları başarılı bir şekilde okurken 1D barkod okuyucuların aksine yırtılmış, deforme olmuş ve silinmiş barkodları da çok kolay bir şekilde okuyabilmekte.

Yazar Hakkında
1994 yılında kurulan şirketimiz günümüzde Ot/Vt alanında gıda sektörü başta olmak üzere barkod sisteminde kullanılan bir çok ekipmanı ithal ederek bayi ve son kullanıcı ile buluşturmakta, geliştirmiş olduğu yazılımlarla beraber stok yönetimi konusunda komple çözümler üretmektedir.

Logo

Barkod Sistemi