Comment are off

Datalogic Magellan VSi 3200 Barkod Okuyucu

Datalogic barkod okuyucu ailesinin en performanslı ürünlerinden biri olan Datalogic Magellan 3200 VSi masa üstü barkod okuyucu hem 1D barkodları hem 2D barkodları hatasız ve hızlı bir şekilde okuyarak sisteme aktarıyor.

Ürün fiyatı rakiplerinden biraz daha pahalı olmasına rağmen gösterdiği barkod okuma performansı kaliteden ödün vermeyen perakende noktalarının tercihi oluyor. Süpermarketlerin kasalarında yıllardan beri vazgeçilmez olan Datalogic Barkod Okuyucular ailenin bu üyesi ile yerini oldukça pekiştirdi.

● Masaüstü Imager barkod okuyucu
● 1280 x 1024 Piksel Imager Tarama
● 1D/2D barkodlarda agresif performans
● Telefon ve bilgisayar ekranından okuyabilme
● IP52 Standardında
● 1,2 metreden düşmeye dayanıklı
● MikroSD kart ile güncelleyebilme

Magellan 3200 VSi yüksek çözünürlüklü imager tarayıcısı ile telefon ve bilgisayar ekranından da barkodları başarılı bir şekilde okurken 1D barkod okuyucuların aksine yırtılmış, deforme olmuş ve silinmiş barkodları da çok kolay bir şekilde okuyailmekte.

Yazar Hakkında
1994 yılında kurulan şirketimiz günümüzde Ot/Vt alanında gıda sektörü başta olmak üzere barkod sisteminde kullanılan bir çok ekipmanı ithal ederek bayi ve son kullanıcı ile buluşturmakta, geliştirmiş olduğu yazılımlarla beraber stok yönetimi konusunda komple çözümler üretmektedir.

Logo

SmartPos Market, WinPos Depo Otomasyonu, WinSat Saha Satış Programı, WorkGroup Ön Muhasebe Programı, Mağaza Otomasyonu, Market Otomasyonu, Seri No Takip, Üretim Otomasyonu, Veyron Mobil Muhasebe, Barkod Okuyucu, Barkod Yazıcı, Barkodlu Terazi, Dokunmatik Monitör, Dokunmatik Pos, El Terminali, Fiyat gör, RFID, All in one pc, Fiş Yazıcı, Araç Muhasebe Seti, Etiket, Kartuş, Ribon