Barkod Yazıcı Üreticileri

Barkod yazıcı tanımını yaparak başlayalım. Yazının devamında farklı barkod yazıcı üreticileri ile ilgili kısa bilgiler vermeye çalışacağız.

Barkod yazıcı üreticileri hakkındaki bu yazımız umarım fayda oluşturur.

Barkod yazıcı, barkodları etiketlere veya diğer ortamlara basan bir cihazdır.

Barkod yazıcılar, tanımlama ve takip amacıyla ürünleri ve varlıkları etiketlemek için perakende, sağlık ve üretim ortamlarında yaygın olarak kullanılır.

İki ana barkod yazıcı türü vardır: termal transfer ve doğrudan termal.

Termal transfer yazıcılar, mürekkebi bir şeritten etikete aktarmak için ısı kullanırken, doğrudan termal yazıcılar, ısıya maruz kaldığında siyaha dönüşen etiket üzerindeki kimyasal bir kaplamayı etkinleştirmek için ısı kullanır.

Barkod yazıcılar, bir USB veya Ethernet bağlantısı aracılığıyla bir bilgisayara veya başka bir cihaza bağlanabilir ve özel yazılım kullanılarak kontrol edilebilir.

Bazı barkod yazıcılarda ayrıca yerleşik klavyeler ve ekranlar bulunur, bu da kullanıcıların verileri doğrudan yazıcıya girmesine ve görüntülemesine olanak tanır.

Barkod yazdırmaya ek olarak, birçok barkod yazıcısı ayrıca metin, grafik ve diğer veri türlerini yazdırma özelliğine sahiptir.

Bazı barkod yazıcılar, seri numaraları, tarihler veya diğer benzersiz bilgiler gibi değişken veriler içeren etiketleri de yazdırabilir.

argox barkod yazıcı
sato barkod yazıcı

Blog

Sato Barkod Yazıcı

Sato, etiketler ve diğer malzemeler üzerine barkod yazdırmak için kullanılan bir barkod yazıcı markasıdır.

Bu yazıcılar tipik olarak perakende, lojistik ve imalat dahil olmak üzere çeşitli endüstrilerde ürün ve malzemeleri tanımlama ve takip etmede kullanılmak üzere barkod yazdırmak için kullanılır.

Sato, termal transfer ve doğrudan termal baskı, çeşitli baskı çözünürlükleri ve farklı bağlantı seçenekleri dahil olmak üzere farklı özellik ve yeteneklere sahip bir dizi barkod yazıcı sunar.

Bazı Sato barkod yazıcıları, barkodlara ek olarak nakliye etiketleri ve varlık etiketleri gibi diğer etiket türlerini de yazdırabilir.

Sato barkod yazıcıları, yüksek kaliteleri ve dayanıklılıkları ile bilinir ve farklı ihtiyaçlara uygun çeşitli boyut ve konfigürasyonlarda mevcuttur.

Bazı Sato barkod yazıcıları ayrıca WiFi bağlantısı, dokunmatik ekranlar ve kağıt, plastik ve film dahil olmak üzere çeşitli ortamlara yazdırma yeteneği gibi özelliklerle donatılmıştır.

Blog

Zebra Barkod Yazıcı

Bir Zebra barkod yazıcısı, genellikle perakende, depolama ve barkodların ürünleri takip etmek ve yönetmek için kullanıldığı diğer sektörlerde kullanım için barkodları yazdırmak için özel olarak tasarlanmış bir yazıcı türüdür.

Zebra, farklı özellik ve yeteneklere sahip bir dizi model sunan bir barkod yazıcı markasıdır.

Bu yazıcılar, yüksek kaliteli baskıları ve dayanıklılıklarıyla tanınırlar ve genellikle barkodların yüksek düzeyde doğruluk ve güvenilirlikle yazdırılması gereken ortamlarda kullanılırlar.

Zebra barkod yazıcılarının bazı ortak özellikleri arasında etiketler ve makbuzlar dahil olmak üzere çok çeşitli ortamlara yazdırma yeteneği ve çeşitli bilgisayar sistemlerine ve ağlarına bağlanabilme özelliği yer alır.

Zebra barkod yazıcı, barkodları ve etiketleri yazdırmak için özel olarak tasarlanmış bir termal yazıcı türüdür.

Bu yazıcılar perakende mağazaları, depolar, hastaneler ve nakliye ve lojistik şirketleri dahil olmak üzere çeşitli ortamlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.

Dayanıklılıkları, güvenilirlikleri ve yüksek baskı hızlarıyla tanınırlar.

Bazı Zebra barkod yazıcı modelleri ayrıca kablosuz bağlantı, birden çok yazdırma dili ve etiketler ve makbuzlar dahil olmak üzere çeşitli ortamlara yazdırma yeteneği gibi özellikler sunar.

Zebra barkod yazıcıları hakkında herhangi bir özel sorunuz varsa, sormaktan çekinmeyin.

zebra barkod yazıcı
hanoywell barkod yazıcı

Blog

Hanoywell Barkod Yazıcı

Honeywell, barkod yazıcı da dahil olmak üzere geniş bir ürün yelpazesi üreten bir şirkettir.

Honeywell barkod yazıcıları, barkod içeren etiketleri yazdırmak için üretim, lojistik, perakende ve sağlık hizmetleri dahil olmak üzere çeşitli sektörlerde kullanılmaktadır.

Bu barkodlar, ürün bilgileri, nakliye bilgileri ve envanter seviyeleri gibi verileri hızlı ve doğru bir şekilde toplamak ve izlemek için taranabilir.

Honeywell, farklı işletmelerin ihtiyaçlarını karşılamak için farklı boyutlarda ve yapılandırmalarda bir dizi barkod yazıcı sunar.

Honeywell barkod yazıcılarının özelliklerinden bazıları arasında yüksek hızlı yazdırma, dayanıklılık ve USB, Ethernet ve Wi-Fi gibi bağlantı seçenekleri yer alır.

Bir Honeywell barkod yazıcısı hakkında özel sorularınız varsa, daha fazla bilgi için doğrudan şirketle iletişime geçebilirsiniz.

Blog

Datamax Barkod Yazıcı

DataMax, perakende satış, üretim ve sağlık hizmetleri dahil olmak üzere çeşitli ortamlarda kullanılmak üzere tasarlanmış bir barkod yazıcı markasıdır.

Bu yazıcılar, etiketler ve makbuzlar dahil olmak üzere çok çeşitli ortamlara yüksek kaliteli barkodlar basabilir.

DataMax barkod yazıcıları dayanıklılıkları, güvenilirlikleri ve kullanım kolaylıkları ile bilinir.

Farklı ihtiyaçlara ve bütçelere uyacak şekilde çeşitli boyutlarda ve konfigürasyonlarda mevcutturlar. Bazı popüler modeller arasında DataMax M-4206, M-4308 ve I-4212e bulunur.

datamax barkod yazıcı
argox barkod yazıcı

Argox barkod yazıcı, barkodları etiketlere veya diğer ortamlara yazdırmak için kullanılan bir barkod yazıcı markasıdır.

Bu yazıcılar perakende, üretim, depolama ve lojistik gibi çeşitli uygulamalarda kullanılabilir.

Dayanıklılıkları, güvenilirlikleri ve kullanım kolaylıkları ile tanınırlar.

Termal transfer, doğrudan termal modeller dahil olmak üzere birkaç farklı Argox barkod yazıcı modeli mevcuttur.

Bu yazıcılar, 1D ve 2D barkodlar dahil olmak üzere çeşitli boyut ve formatlardaki barkodları yazdırmak için kullanılabilir.

Bazı modellerde grafik veya metin yazdırma ya da bir bilgisayar veya ağa bağlanma gibi ek özellikler de bulunur.

Bir Argox barkod yazıcısı kullanmak için yazıcının sürücüsünü ve yazılımını bilgisayarınıza yüklemeniz ve ardından etiketlerinizi oluşturmak ve yazdırmak için bir barkod tasarım yazılımı kullanmanız gerekir.

Bazı modellerde, etiketleri doğrudan yazıcıdan oluşturmanıza ve yazdırmanıza olanak tanıyan yerleşik bir yazılım da bulunur.

Genel olarak, Argox barkod yazıcıları, çeşitli ayarlarda barkod ve etiket yazdırmak için güvenilir ve uygun maliyetli bir çözümdür.

Blog

Tsc Barkod Yazıcı

TSC, diğer ürünlerin yanı sıra barkod yazıcıları üreten bir şirkettir. Barkod yazıcı, barkodları etiketlere veya diğer ortamlara yazdıran ve daha sonra tanımlama ve takip amacıyla ürünlere veya paketlere eklenebilen bir cihazdır.

Barkod yazıcılar, ürünleri ve envanteri izleme ve yönetmede verimliliği ve doğruluğu artırmak için perakende, lojistik ve sağlık hizmetleri dahil olmak üzere çeşitli sektörlerde kullanılabilir.

Termal transfer, direkt termal ve inkjet dahil olmak üzere birkaç farklı barkod yazıcı türü mevcuttur.

Termal transfer yazıcılar, mürekkebi şeritten etikete aktarmak için bir şerit kullanırken, doğrudan termal yazıcılar barkodu doğrudan etikete yazdırmak için ısı kullanır.

Mürekkep püskürtmeli yazıcılar, barkodu etikete yazdırmak için küçük mürekkep püskürtmeleri kullanır.

Barkod yazıcılar, USB, Ethernet veya başka bir bağlantı türü kullanılarak bir bilgisayara veya başka bir cihaza bağlanabilir.

Ürünlerin ve envanterin takibini ve yönetimini kolaylaştırmak için çeşitli yazılım uygulamalarıyla birlikte kullanılabilirler ve envanter yönetimi yazılımı gibi diğer sistemlerle entegre edilebilirler.

tsc barkod yazıcı
toshiba barkod yazıcı

Blog

Toshiba Barkod Yazıcı

Toshiba, barkod yazıcılar da dahil olmak üzere çok çeşitli elektronik ürünler üreten bir Japon şirketidir.

Toshiba barkod yazıcıları, belirli bir ürünü veya öğeyi temsil eden bir dizi değişen siyah beyaz çizgiden oluşan barkodları yazdırmak için kullanılır.

Barkod yazıcılar, envanterin izlenmesine ve yönetilmesine yardımcı olmak için perakende mağazaları, depolar ve üretim tesisleri dahil olmak üzere çeşitli ortamlarda kullanılabilir.

Toshiba barkod yazıcıları, farklı ihtiyaçlara uyacak şekilde çeşitli boyut ve yapılandırmalarda gelir.

Bazı modeller yüksek hacimli baskılar için tasarlanırken, diğerleri daha küçük alanlarda kullanım için daha kompakt ve taşınabilirdir.

Toshiba ayrıca diğer sistem ve cihazlarla kolay entegrasyona olanak sağlamak için USB, Ethernet ve kablosuz dahil olmak üzere bir dizi bağlantı seçeneği sunar.

Toshiba barkod yazıcıları, dayanıklılıkları ve güvenilirlikleri ile bilinir ve bu, onları operasyonları için barkod yazdırmaya güvenen işletmeler için popüler bir seçim haline getirir.

Barkod yazıcı pazarındaysanız, Toshiba, farklı ihtiyaçlara ve bütçelere uygun bir dizi seçenek sunan saygın bir markadır.

 

Diğer Yazılar

Temsilcimizle Görüşün

Kullanıcı Yorumları

Akcin Kuruyemiş

Süleyman Akcin

"Bulut tabanlı ERP programı sayesinde Server’ın Elektrik faturası fiyatına Bulut kullanıyoruz. Bulut tabanlı bir program sayesinde her zaman her yerden sistemi kullanabiliyoruz. Pazar günü evden, Tatilde Plajdan internetin çektiği her yerden Dükkanın ve Toptanın cirolarını görebiliyoruz. Teknoloji sayesinde işimiz her zaman elimizin altında. Teşekkürler Çamlıca Barkod."

Zky Giyim

Orhan Yılar

"Alt yapı ve sistem maliyetlerinin yüksekliği nedeni ile ve istediğim pc yada tabletten işlerime odaklanabilmek için Tamsoft Erp muhasebe programını seçtim. Artık tablet yada pc nin olduğu her ortam bize çalışma ofisi oldu. Mali onaylı yazarkasa yerine E-arşiv kasa kullanarak z raporu almak zorunda kalmıyoruz ve ay sonu mali onaylı rapor almak zorunda da değiliz. Entegrötör firma üzerinden muhasebecimize kullanıcı açıyor ve istediği zaman faturaları almasını sağlıyoruz. Otomasyon ürünlerinin entegre çalışması sayesinde işlerimiz çok kolaylaştı."

Berk Süt

Mehmet Başoğlu

“Herkesin kolaylıkla kullanabileceği Dokunmatik Pos, Barkodlu Terazi, Barkod Okuyucu ve Barkod Yazıcılar ile ticaretimizi teknolojinin getirdiği rahatlıkla yapıyoruz. Muhasebe, yazarkasa, el terminalleri için sahadan gelen taleplerle ortaya çıkan işlevsel yazılımlar yükümüzü bayağı hafifletti. Çamlıca Barkod’la çalışmak işletmemize güven veriyor. Teknolojinin daha ne kadar gelişeceğini zaman bize gösterecek.”

Yardıma mı ihtiyacınız var?
Web sitemizde size mümkün olan en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.
Kabul Et
Reddet
Gizlilik Politikası