Comment are off

AUTOID Apad 7″ Endüstriyel Tablet

Endüstriyel tablet bir çok işletmenin işlerini kolaylaştırmakta uzun ömürleri sağlam yapıları ile tercih sebebi olmaktalar.


201512301542251

AUTOID Apad 7” Endüstriyel Tablet ( Tümleşik 2D Barkod Okuyucu/ RFID 13,56, GPS+GLONASS+ Beidou Navigation, support AGPS  )

İşletmelere daha düşük maliyetli mobil çözümler sunan üzerinde yoğunlaşmaktadır, taşınabilir ve endüstriyel koruyucu tasarımı ile kompakt ve endüstriyel tablet.  7 ””tam görünüm yüksek çözünürlüklü ekran, high-end kapasitif dokunmatik IPS, dokunmatik operasyon ile veya eldiven bile ıslak, Cortex-A53 Dört Çekirdekli 1.2GHz, Android 5.1 işletim sistemi, destek kısayol tuşları operasyon, çoklu seçenekler olmadan  Barkod Okuma , NFC, kamera,  RS485, Wi-Fi,Bluetooth,GPS+GLONASS+ Beidou Navigation, support AGPS vs, tam endüstriyel uygulamalarda informatization üzerinde taleplerini karşılamak için tasarlanmıştır.

Yazar Hakkında
1994 yılında kurulan şirketimiz günümüzde Ot/Vt alanında gıda sektörü başta olmak üzere barkod sisteminde kullanılan bir çok ekipmanı ithal ederek bayi ve son kullanıcı ile buluşturmakta, geliştirmiş olduğu yazılımlarla beraber stok yönetimi konusunda komple çözümler üretmektedir.

Logo

Barkod Sistemi