Comment are off

Argox OS2140 D Termal Barkod Yazıcı

OS-2140D doğrudan termal barkod yazıcı, düşük ila orta hacimli baskı gereksinimlerinizi karşılamak için mükemmel değer sunar. Saniyede 4 inç baskı hızında hızlı ve güvenilir olan bu yazıcı, 32 bit CPU, 4M Flash bellek ve 8M DRAM özelliğine sahiptir. Aynı zamanda, çok çeşitli ortamları kolaylaştırmak için 100 inç uzunluğa kadar uzatılmış baskı uzunluğu sunar.Yer tasarrufu sağlayan ve kullanıcı dostu OS-2140D’nin kurulumu ve kullanımı basittir ve etiket oluşturmak kolaydır. Bir şeffaf pencere, kullanıcıların medyayı ne zaman değiştireceklerini izlemelerini sağlar.

Bir USB arayüzü daha esnek bağlantı sunar. Yazıcı 1D / GS1 Veri Çubuğunu, 2D / Kompozit kodları ve QR barkodlarını destekler. OS-2140D, kompakt ve güvenilir bir yüksek performanslı doğrudan termal yazıcı için gerçek değeri sağlar.

 

DÖKÜMANLAR

Brochure

Driver

ÖZELLİKLER

 

Dayanıklı ve kolay bakım: tüm üniteyi sökmek için sadece 8 vida
Snap-in termal baskı kafası 2 saniyede yükleniyor
Kiosk ve diğer özel uygulamalar için ayrılabilir üst kapak
PPLA, PPLB, PPLZ emülasyonları mevcuttur
1D / GS1 Veri çubuğu, 2D / Kompozit kodlar ve QR barkodları destekler
Çok çeşitli seçenekler: Kesici, istifleyici, hafıza kartı, RTC ve bağımsız klavye (Argokee)
2 baytlık Asya fontları indirme yeteneği
Yazar Hakkında
1994 yılında kurulan şirketimiz günümüzde Ot/Vt alanında gıda sektörü başta olmak üzere barkod sisteminde kullanılan bir çok ekipmanı ithal ederek bayi ve son kullanıcı ile buluşturmakta, geliştirmiş olduğu yazılımlarla beraber stok yönetimi konusunda komple çözümler üretmektedir.

Logo

Barkod Sistemi