Comment are off

Argox A-2240 BARKOD YAZICI

 

DÖKÜMANLAR

Brochure

Driver

ÖZELLİKLER

A-2240 termal transfer yazıcı, hızlı performans, kolay entegrasyon ve kompakt, şık bir tasarıma sahiptir.Saniyede beş inç’e varan hızlı baskı performansı, 32 bitlik bir mikroişlemciye ve yerleşik 4M Flash ve 8M DRAM belleğe dayanır.

Standart paralel ve seri portlarla esnek bağlantı ve bir USB arayüzü sunan bu yazıcının mevcut sistemlerle entegrasyonu kolaydır.İsteğe bağlı bir Ethernet arayüzü (A-2240E) ağlara rahat bağlantı sağlar.Ayrı bir pencere, kullanıcıların ortamın ne zaman yeniden yükleneceğini kontrol etmelerini sağlar.Merkezileştirilmiş baskı hizalaması maksimum 5 “OD medya rulosuna izin verir. Yansıtıcı ve aktarıcı sensörler, 50 inç uzunluğa kadar geniş bir ortam yelpazesinin rahatça kullanılmasını sağlar (komutla 100 inç kullanılabilir).Yazıcı, hazır giyim endüstrisi tarafından kullanılan etiket uygulamaları için ek bir sabit aktarıcı sensör sunar.Ayrıca 1D / GS1 Veri Çubuğunu, 2D / Kompozit kodları ve QR barkodlarını da destekler. A-2240, olağanüstü değer sağlayan kullanımı kolay bir giriş seviyesi yazıcıdır.

32 bit CPU, üstün baskı performansı ve güçlendirilmiş baskı için 5ips baskı hızı modül, kalın etiketler, kumaş etiketler ve zorlu etiket baskısı gibi zor yazdırma işlerini gerçekleştirir
Merkezi termal baskı kafalı şerit kırışıklığı yok
RS-232, USB ve Ethernet (isteğe bağlı) arayüzleri mevcuttur
Yansıtıcı ve aktarma sensörü mevcut
5 ”OD ortam kapasitesini ve geniş ortam bölmesini tasarlama
Kolay ortam yükleme ve şerit montajı ve takmalı geçmeli kesici / soyucu modülü
Argox’un mevcut denetleyici teknolojisini kullanır
1D / GS1 Veri çubuğu, 2D / Kompozit kodlar ve QR barkodları destekler
Çok çeşitli seçenekler: Kesici, soyucu, istifleyici, RTC kartı ve bağımsız klavye (Argokee)
Ethernet / Kablosuz / Bluetooth seçenekleri için harici Yazıcı Sunucusu
Yazar Hakkında
1994 yılında kurulan şirketimiz günümüzde Ot/Vt alanında gıda sektörü başta olmak üzere barkod sisteminde kullanılan bir çok ekipmanı ithal ederek bayi ve son kullanıcı ile buluşturmakta, geliştirmiş olduğu yazılımlarla beraber stok yönetimi konusunda komple çözümler üretmektedir.

Logo

Barkod Sistemi