Comment are off

Argox A 3140 Barcode Printer

DÖKÜMANLAR

Brochure

Driver

ÖZELLİKLER

A-3140 masaüstü termal transfer yazıcısı, 300dpi çözünürlük sunar ve logolar, mücevherler gibi küçük öğeler veya bilgi etiketleri gibi yüksek kaliteli metin ve grafik etiketleri yazdırmak için idealdir. Saniyede hızlı dört inç kadar olan A-3140, 32 bitlik bir mikroişlemcinin yanı sıra, yüksek baskı kalitesi için 8M Flash ve 8M DRAM dahili belleğe de sahip.
Mevcut sisteminize kolayca entegre olan A-3140, standart seri portlar ve bir USB arayüzü ile bağlanır.En fazla 5 “OD ortam rulosu yükleyebilirsiniz ve bir geçiş penceresi ne zaman yükleneceğini görmenizi sağlar. Dört otomatik kalibrasyon modu ve yansıtıcı ve aktarıcı sensörler, 50 inç uzunluğa kadar baskı için geniş bir ortam yelpazesini işler.Barkod desteği 1D / GS1 Veri çubuğu, 2D / Kompozit kodlar ve QR barkodları içerir. Yüksek kaliteli baskı için kullanıcı dostu A-3140 olağanüstü ve uygun maliyetli performans sunar.
Metin ve grafiklerin yüksek kalitede yazdırılması için 300dpi baskı çözünürlüğü
Yüksek baskı kalitesi için 8M Flash ve 8M DRAM bellek
4ips baskı hızına kadar 32 bit CPU
Merkezi termal baskı kafalı şerit kırışıklığı yok
RS-232 ve USB arayüzleri
Yansıtıcı ve aktarıcı hareketli sensörler ve sabit merkez aktarıcı sensör
Büyük 5 inç OD medya kapasitesi
Medya ve şeridin kolay kurulumu
Argox’un mevcut denetleyici teknolojisini kullanır
1D / GS1 Veri çubuğu, 2D / Kompozit kodlar ve QR barkodları ve daha fazlasını destekler
Seçenekler şunları içerir: Kesici, Soyucu, Medya İstifleyici, RTC kartı ve Argokee bağımsız klavye
Yazar Hakkında
1994 yılında kurulan şirketimiz günümüzde Ot/Vt alanında gıda sektörü başta olmak üzere barkod sisteminde kullanılan bir çok ekipmanı ithal ederek bayi ve son kullanıcı ile buluşturmakta, geliştirmiş olduğu yazılımlarla beraber stok yönetimi konusunda komple çözümler üretmektedir.

Logo

Barkod Sistemi