Comment are off

Unitech EA510 Android El Terminali

Unitech EA 510 El Terminali

Andorid el terminalinde son nokta. 5.7 inc ekran, kapasitif dokunmatik, 4 GB Ram Unitech EA510

Unitech firmasının yeni geliştirdiği Unitech EA510 el terminali Android 9.0 işletim sistemi ve nine GMS sertifikası ile gelmektedir. GMS sertifikası olmayan cihazlarda Google hizmetlerini çalıştırmak için duyacağınız bir sertifikadır.
Qualcom 660 sekiz çekirdekli işlemci 2.2 Ghz işlemci ile desteklenen Unitech EA510 4 GB ram ve 64 GB ROM ile bilgisayarlar ile yarışır duruma gelmiştir.

5.7 inc Büyük Ekranlı El Terminali

5,7 inç ekranı 18:9 ekran formatıyla 720*1440 piksel çözünürlüğe sahip kapasitif çoklu dokunmaya sahip ekranımız eldiven ve ıslak parmakla dokunma hassasiyetine sahiptir.
5 MP ön kamera 16 MP arka kameraya sahip cihaz otomatik odaklanma ve LED flaş ışığına sahiptir.
USB Tip C ve pogo pinlere sahip cihaz 2.4 G/5G çift frekanslı Wi-Fi ile donatılmış 300 Mbps e ulaşan bir hız ile donatılmıştır. MU-MIMO donatılan cihazımız birden çok cihazla aynı anda iletişim kurmaya imkân sağlamaktadır.

Bluetooth 5.0

Bluetooth 5.0’a sahip cihazımız 240 metreye kadar haberleşme mesafesine ulaşabilmektedir.
4G bağlantısı ile donatılan Unitech EA510 Wi-Fi, GSM ve data only olarak satın alınabilmektedir. Küresel konumlama sistemi GPS ile gelen cihazlar, hızlanma sensörü, hareket sensörü, ışık sensörü ve jiroskopa da sahiptir.
Üzerinde kullanılan N6603 model barkod okuyucu 1D ve 2D barkodları çerçeve ile işaretleyerek kırmızı nokta ile de hedeflemenizi sağlıyor. Okuyucu DPM, Digimarc, ve DOT kodu okuma özelliklerine sahiptir.
Üzerinde bulunan RFID, NFC ve Mifare teknolojisine sahip kartları başarılı bir şekilde okumaktadır. Eğer kullanıcılar UHF uzun mesafe etiket (tag) okumak isterse ilave gun ile opsiyonel olarak bu da sağlanmaktadır.
Üzerinde entegre parmak izi okuyucu ile cihazın güvenliği maksimum hale getirilmiştir.
Değiştirilebilir yüksek kapasiteli 3.8 volt 4300 mAh Li-polimer batarya EA510’u 10 saat boyunca sürekli olarak beslemektedir. Hızlı şarj özelliği sayesinde 3 saat içinde şarj olabilmektedir.
250 gramlık ağırlığı ile kullanıcıyı yormadan rahat bir çalışma imkânı sunmaktadır.
-20 derece ile +60 derece arasında çalışabilen EA510 -40 derece ile +70 derece arasında saklanabilmektedir.
1,5 metreden beton zemine düşmeye karşı dayanıklı olan EA510 IP 67 standartlarında üretilmiştir.

Unitech EA510 el terminali ile sahada satış yaparken, deponuzda ürün yükleme ve boşaltmada, mağaza içi sayım işlerinde, sipariş ve ürün teslim almada en ağır şartlarda personelinizin işini maksimum kolaylaştıracak hata oranlarını minimize edecektir.

Yazar Hakkında
1994 yılında kurulan şirketimiz günümüzde Ot/Vt alanında gıda sektörü başta olmak üzere barkod sisteminde kullanılan bir çok ekipmanı ithal ederek bayi ve son kullanıcı ile buluşturmakta, geliştirmiş olduğu yazılımlarla beraber stok yönetimi konusunda komple çözümler üretmektedir.

Logo

Barkod Sistemi